Címlap

Kommunista.NET

Világ proletárjai egyesüljetek!

Secondary links

  • Címlap
  • Könyvtár
    • História
  • Fórumok
  • Blogok
    • Thürmer Gyula
    • Comrade
    • Deák András
    • plaly
    • Szilmester
    • Encore
    • Red Star
    • Phoenix
  • Videók
    • Munkáspárt ma
    • A nagy kiárusítás
    • A Világkormány 3/3
    • A Világkormány 2/3
    • A Világkormány 1/3
    • I Am A Communist
    • Szalontüdő
    • Szegénység nem szégyen
    • Marxista Tanulókör - 1
    • Marxista Tanulókör - 2
  • Humor
  • Neofiták
    • Kerényi Imre rendező
    • Kondor Katalin újságíró
    • Kun Miklós történész
    • Szaniszló Ferenc újságíró
  • Program
  • Szerk!
  • Kapcsolat
Címlap
  • Rádió.hu
  • Wiki
  • Posta
  • Néplap

A szegénység NEM szégyen, a rendszer tett azzá..

  • Új felhasználó
  • Elfelejtett jelszó

Rendszerváltásról


Idézetek

Náci demagógia

"Hitler egyébként mindenkinek mindent megígért, és ez nagyra növelte hívei és választói táborát a tájékozatlanok, az elszegényedettek és a csalódottak körében. De nem ez volt a lényeg. Az üres demagógia és a programpontok halandzsája mögött két olyan ígéret rejtőzött, amely érezhetően őszinte volt: annak a lehetőségnek a felvillantása, hogy újrajátszható az 1914 és 1918 közötti évek harci játéka. Minden komolyabb akadályt sikerült elgördíteniük előle, nem volt már alkotmány, nem voltak jogi garanciák, demokratikus intézmények, semmi, semmi, a demokrácia legfőbb őre, a porosz rendőrség meg volt bénítva."

— Sebastian Haffner

Olvasó

  • Kommunizmus mikor?
  • Össznémet balegyenes
  • Adócsökkentés?
  • A társadalom többsége 1989-ben szocializmust kívánt?
  • Bal-jobb-bal!
  • Ereje a munkának van
  • Ki fogja eltartani a parazitákat?
  • Nacionalizmus
  • Ki a felelős a kapitalizmusért?

  Friss tartalmak listája itt (katt ide)  

Megjelent A MI IDŐNK újság

Benkotavaris, 2010, december 29 - 16:01
  • AMI Időnk
  • EBP
  • miksz
  • Munkáspárt 2006
  • TGM
  • Vajnai Attila
  • Zöld Baloldal
PDF változatOldal küldése ismerősnekNyomtatóbarát változat

December 29-én újból megjelent A MI IDŐNK újság. Az újság ingyenesen letölthető, olvasható a következő címre kattintva:

http://amiidonk.try.hu

A tartalomból:
zapatizmus a szubkultúrában,
interjú Vajnai Attilával,
moziajánló: Social Network,
DVD ajánló: A negyedik világháború,
Morales Venezuelában járt,
az EU Magyarország soros elnöke,
17. Világifjúsági Találkozó,
hírek, programok, és sok más.

Ha szeretnétek az újságot email-ben megkapni minden héten, jelentkezzetek az [email protected] címen. Természetesen ingyenes!

  • Új hozzászólás
  • Nyomtatóbarát változat
  • Oldal küldése ismerősnek
  • PDF változat

Hozzászólás megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás megjelenítési mód a „Beállítás” gombbal rögzíthető.

Nincs gond. Benkotavaris

PatriaOMuerte, 2010, december 30 - 16:09

Nincs gond. Benkotavaris barátunk jó szándékú volt.

---------------------------------------
Para todos todo, para nosotros nada.

  • válasz

-

Benkotavaris, 2010, december 31 - 23:59

Nem volt fent azért szerettem feltenni.

  • válasz

Üdvözöllek,Benkotavaris.

deakandras, 2010, december 29 - 23:38

Engedelmeddel,szeretnék csatlakozni Red Star barátunkhoz.Arra szeretnélek kérni,hogy ha egy mód van rá,hadd tegyem fel jómagam ezt a linket.Tudniillik ez egy bizalmi dolog részben:egy szerző társunk,aki szintén rendszeresen olvassa a magazint,megkért rá,jogy rendszeresen jelentessem itt meg A Mi időnket.Bocsáss meg,de kicsit hülyén venné ki magát, ha mindketten egyszerre csinálnánk ugyanezt.Ha az újság megjelenik,én rosszabbik esetben másnap felrakom ide azt.Szóval ne kutyuljunk, ha megkérhetnélek.

Üdvözlettel:
B.Deák András

  • válasz

-

Benkotavaris, 2011, január 1 - 00:03

Elnézést jó szándékom volt. Nem kéne "leharapni" a fejemet.

  • válasz

Ne haragudj,de vitatkoznom

deakandras, 2011, január 1 - 01:06

Ne haragudj,de vitatkoznom kell veled.Dehogynem volt fenn a link.Hogy nem a címlapon van,abból nem következik,hogy ez nem létezik.Van a További friss tartalmak listája,erre a részre kattintva meg tudod tekinteni,mik vannak fenn.A fejedet senki se akarja leharapni,legkevésbé én vagy Red Star barátunk és a jószándékodat se kétli senki,de te meg légyszíves ne sértődj meg ilyenen.Ha hibázok,rám is rámszólnak és nem kapom fel a vizet.Mivel nem szeretek fórumozgatni meg vitatkozni,javaslom,zárjuk le a dolgot.Senki nem kívánt téged ledorongolni,de ha már mások kérésére csinálom ezt a megjelentetési dolgot,hadd folytathassam tovább.Mindenesetre kívánok Neked örömteli boldog új esztendőt.

  • válasz

-

Benkotavaris, 2011, január 1 - 00:04

Tisztelettel:

Benkő Gyula begin_of_the_skype_highlighting end_of_the_skype_highlighting

  • válasz

A címkékhez…

r-d, 2010, december 29 - 19:36

AMI Időnk, EBP, miksz, Munkáspárt 2006, TGM, Vajnai Attila, Zöld Baloldal.
…folytatás itt. http://hungary.indymedia.org/node/18031
Hozzászólások
Na, mit lép erre Simó? k, 2010-12-28 18:04 - névtelen2346 (nem ellenőrzött)

„Na, mit lép erre Simó? Nyenyik megint ügyesebb volt. Nyenyik az igazán szakszerű, nemzetközileg is elfogadott és következetesen baloldali személyiség, nem pedig az ingadozó, ötletelő Simó. Ideje lenne Simónak elismernie Nyenyik elsőbbségét!
Emellett pedig ebben a nehéz időben inkább összefogás kellene, nem további szétforgácsolódás! Az MSZF-nek vissza kell nyernie régi arculatát, Nyenyik vezetése alatt, és együtt kell működnie az ATTACkal, a MMP2006-tal, a ZB-lal, a MEBAL-lal, a MELASZ-szal, az MSZOSZ-szel, és lehetőség szerint meg kellene találni a közös hangot a Kapolyi-féle MSZDP-vel, valamint egyes kérdésekben a Demokratikus Chartával is együtt lehetne dolgozni. Elég volt a belső ellentétekből, egységes radikális baloldalt”
Na, mit lép erre Simó?
Ismerem őket, mind a kettőjüket- válaszom Benyik Mátyás és Simó Endre.
Benyikkel augusztus 6. megemlékezés. Simóval otthonvédelem.

  • válasz
Phoenix képe

Egy kicsit több figyelmet, ha lehetne!

Phoenix, 2010, december 29 - 17:44

A hirt Deakandras barátunk (és druszám) már reggel nyolckor megjelentette.

/hir/2010-december-29-en-megjelent-a-mi-idonk-b...

Miután ő ezt rendszeresen ebben a dátumozott formátumban megteszi (immár hatodik alkalommal), ne másszunk bele a szerzői jogaiba!

(És a címkéket vesszőkkel kell elválasztani egymástól)

  • válasz

-

Benkotavaris, 2011, január 1 - 00:01

Nem volt fent. Talán meg köszönni kéne.

  • válasz
Phoenix képe

...

Phoenix, 2011, január 1 - 02:24

Sikerekben gazdag Boldog Új Évet kívánok Neked!

  • válasz

Kapcsolódó cimkék:

  • Vajnai: Megpróbálunk önállóan indulni a választáson mindenütt, mert mi nem mutyizunk a szocikkal
  • Etikai bizottság elé citálnák Vajnaiékat
  • A MIKSZ 2010-es összefoglalója
  • Megalakult a MIKSZ Szomolyán
  • Nyomul a Zöld Baloldal: TGM lett az elnök

Az oldalhoz álnéven, hamis adatokkal is hozzá lehet szólni. Minden írás a szerzők tulajdona. Nem feltétlenül értünk velük egyet!
Felhasználói adatokat, információkat nem gyűjtünk és nem szolgáltatunk. A „jó ízlést” sértő hozzászólásokat eltávolítjuk.