Megjelent A MI IDŐNK újság
December 29-én újból megjelent A MI IDŐNK újság. Az újság ingyenesen letölthető, olvasható a következő címre kattintva:
http://amiidonk.try.hu
A tartalomból:
zapatizmus a szubkultúrában,
interjú Vajnai Attilával,
moziajánló: Social Network,
DVD ajánló: A negyedik világháború,
Morales Venezuelában járt,
az EU Magyarország soros elnöke,
17. Világifjúsági Találkozó,
hírek, programok, és sok más.
Ha szeretnétek az újságot email-ben megkapni minden héten, jelentkezzetek az [email protected] címen. Természetesen ingyenes!


Nincs gond. Benkotavaris
Nincs gond. Benkotavaris barátunk jó szándékú volt.
---------------------------------------
Para todos todo, para nosotros nada.
-
Nem volt fent azért szerettem feltenni.
Üdvözöllek,Benkotavaris.
Engedelmeddel,szeretnék csatlakozni Red Star barátunkhoz.Arra szeretnélek kérni,hogy ha egy mód van rá,hadd tegyem fel jómagam ezt a linket.Tudniillik ez egy bizalmi dolog részben:egy szerző társunk,aki szintén rendszeresen olvassa a magazint,megkért rá,jogy rendszeresen jelentessem itt meg A Mi időnket.Bocsáss meg,de kicsit hülyén venné ki magát, ha mindketten egyszerre csinálnánk ugyanezt.Ha az újság megjelenik,én rosszabbik esetben másnap felrakom ide azt.Szóval ne kutyuljunk, ha megkérhetnélek.
Üdvözlettel:
B.Deák András
-
Elnézést jó szándékom volt. Nem kéne "leharapni" a fejemet.
Ne haragudj,de vitatkoznom
Ne haragudj,de vitatkoznom kell veled.Dehogynem volt fenn a link.Hogy nem a címlapon van,abból nem következik,hogy ez nem létezik.Van a További friss tartalmak listája,erre a részre kattintva meg tudod tekinteni,mik vannak fenn.A fejedet senki se akarja leharapni,legkevésbé én vagy Red Star barátunk és a jószándékodat se kétli senki,de te meg légyszíves ne sértődj meg ilyenen.Ha hibázok,rám is rámszólnak és nem kapom fel a vizet.Mivel nem szeretek fórumozgatni meg vitatkozni,javaslom,zárjuk le a dolgot.Senki nem kívánt téged ledorongolni,de ha már mások kérésére csinálom ezt a megjelentetési dolgot,hadd folytathassam tovább.Mindenesetre kívánok Neked örömteli boldog új esztendőt.
-
Tisztelettel:
Benkő Gyula begin_of_the_skype_highlighting end_of_the_skype_highlighting
A címkékhez…
AMI Időnk, EBP, miksz, Munkáspárt 2006, TGM, Vajnai Attila, Zöld Baloldal.
…folytatás itt. http://hungary.indymedia.org/node/18031
Hozzászólások
Na, mit lép erre Simó? k, 2010-12-28 18:04 - névtelen2346 (nem ellenőrzött)
„Na, mit lép erre Simó? Nyenyik megint ügyesebb volt. Nyenyik az igazán szakszerű, nemzetközileg is elfogadott és következetesen baloldali személyiség, nem pedig az ingadozó, ötletelő Simó. Ideje lenne Simónak elismernie Nyenyik elsőbbségét!
Emellett pedig ebben a nehéz időben inkább összefogás kellene, nem további szétforgácsolódás! Az MSZF-nek vissza kell nyernie régi arculatát, Nyenyik vezetése alatt, és együtt kell működnie az ATTACkal, a MMP2006-tal, a ZB-lal, a MEBAL-lal, a MELASZ-szal, az MSZOSZ-szel, és lehetőség szerint meg kellene találni a közös hangot a Kapolyi-féle MSZDP-vel, valamint egyes kérdésekben a Demokratikus Chartával is együtt lehetne dolgozni. Elég volt a belső ellentétekből, egységes radikális baloldalt”
Na, mit lép erre Simó?
Ismerem őket, mind a kettőjüket- válaszom Benyik Mátyás és Simó Endre.
Benyikkel augusztus 6. megemlékezés. Simóval otthonvédelem.
Egy kicsit több figyelmet, ha lehetne!
A hirt Deakandras barátunk (és druszám) már reggel nyolckor megjelentette.
/hir/2010-december-29-en-megjelent-a-mi-idonk-b...
Miután ő ezt rendszeresen ebben a dátumozott formátumban megteszi (immár hatodik alkalommal), ne másszunk bele a szerzői jogaiba!
(És a címkéket vesszőkkel kell elválasztani egymástól)
-
Nem volt fent. Talán meg köszönni kéne.
...
Sikerekben gazdag Boldog Új Évet kívánok Neked!