Címlap

Kommunista.NET

Világ proletárjai egyesüljetek!

Secondary links

  • Címlap
  • Könyvtár
    • História
  • Fórumok
  • Blogok
    • Thürmer Gyula
    • Comrade
    • Deák András
    • plaly
    • Szilmester
    • Encore
    • Red Star
    • Phoenix
  • Videók
    • Munkáspárt ma
    • A nagy kiárusítás
    • A Világkormány 3/3
    • A Világkormány 2/3
    • A Világkormány 1/3
    • I Am A Communist
    • Szalontüdő
    • Szegénység nem szégyen
    • Marxista Tanulókör - 1
    • Marxista Tanulókör - 2
  • Humor
  • Neofiták
    • Kerényi Imre rendező
    • Kondor Katalin újságíró
    • Kun Miklós történész
    • Szaniszló Ferenc újságíró
  • Program
  • Szerk!
  • Kapcsolat
Címlap
  • Rádió.hu
  • Wiki
  • Posta
  • Néplap

A szegénység NEM szégyen, a rendszer tett azzá..

  • Új felhasználó
  • Elfelejtett jelszó

Rendszerváltásról


Idézetek

Magyar jobboldaliság

"Mi volt az a "jobboldaliság", amely Magyarország vesztét okozta? Valamilyen hit, hétszer szent elv, tételes meggyőződés? Nem, más volt. Ahhoz, hogy Magyarország megint nemzet legyen, megbecsült család a világban, ki kell pusztítani egyfajta ember lelkéből a "jobboldaliság" címkéjével ismert különös valamit; a tudatot, hogy ő, mint "keresztény magyar ember", előjogokkal élhet e világban; egyszerűen azért, mert "keresztény magyar úri ember", joga van tehetség és tudás nélkül is jól élni, lenézni mindenkit, aki nem "keresztény-magyar", tartani a markát s keresztény-magyar markába baksist kérni az államtól, társadalomtól. Mert ez volt a jobboldaliság igazi értelme. S ez a fajta nem tanul. Szíve mélyén örökké visszasírja a "jobboldali, keresztény, nemzeti" világot, amelyen belül olyan szépen lehetett zsidó vagyont rabolni, versenytársakat legyilkolni. Ez a fajta sohasem változik meg. De amíg ezeknek szavuk van, vagy befolyásuk, Magyarország nem lesz nemzet."

— Márai Sándor

Olvasó

  • Kommunizmus mikor?
  • Össznémet balegyenes
  • Adócsökkentés?
  • A társadalom többsége 1989-ben szocializmust kívánt?
  • Bal-jobb-bal!
  • Ereje a munkának van
  • Ki fogja eltartani a parazitákat?
  • Nacionalizmus
  • Ki a felelős a kapitalizmusért?

  Friss tartalmak listája itt (katt ide)  

2010 december 29.-én megjelent A Mi időnk baloldali internetes magazin legújabb száma

deakandras, 2010, december 29 - 08:54
  • Zöld Baloldal
PDF változatOldal küldése ismerősnekNyomtatóbarát változat

December 29-én újból megjelent A MI IDŐNK újság. Az újság ingyenesen letölthető, olvasható a következő címre kattintva:

http://amiidonk.try.hu

A tartalomból:

-Zapatizmus a szubkultúrában,

-Interjú Vajnai Attilával

-Moziajánló: Social Network

-DVD ajánló: A negyedik világháború

-Morales Venezuelában járt

-Az EU Magyarország soros elnöke

-17.Világifjúsági Találkozó

-Hírek, programok és sok más.

  • Új hozzászólás
  • Nyomtatóbarát változat
  • Oldal küldése ismerősnek
  • PDF változat

Hozzászólás megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás megjelenítési mód a „Beállítás” gombbal rögzíthető.
Encore képe

Gyerekek, ez a lap

Encore, 2010, december 30 - 00:24

Gyerekek, ez a lap olvashatatlan. De itt nem a cikkek minőségére teszek gúnyos utalást, hanem arra, hogy például a 2. oldalon a mélyvörös-barnás háttérre sikerült fekete szöveget írni, és sajnos több oldalon is ez a jellemző. 2011-ben talán kicsit letisztultabbá kéne tenni a dizájnt - s persze lehetne egy kis transparency effektet nyomatni a háttérképekre is.

  • válasz

Figyelem! Rendezvény!

r-d, 2010, december 29 - 11:15

2010. december 29. 17.00-19.00 József Attila szobor

Fáért tüntet a Zöld Baloldal http://nol.hu/belfold/faert_tuntet_a_zold_baloldal

Az év egyik utolsó napjára hirdetett demonstrációt a Zöld Baloldal nevű szervezet. Céljuk, hogy pénzt gyűjtsenek a Csereháti Roma Önsegítő Egyesületnek.

„Amikor levittük a karácsonyi adományt Borsodba, kétségbeesett emberekkel találkoztunk. Fagyoskodó önkéntesek kezdték szortírozni egy hideg közösségi házban az ajándékokat, a ruhákat és az élelmiszert; a 21. században" - mondta Kalmár Szilárd, a Zöld Baloldal ügyvezető elnöke.
A politikus szerint míg sok ember a saját otthonában fagyoskodik, addig a fővárosban „csak" a magán-nyugdíjpénztári megtakarítások és a sajtó szabadsága miatt demonstrálnak. „Sok mindenkinek fontos célok, de csak ennyi baj van az országban? A parlamenti ellenzék csak a polgári értékeket félti, a reménytelen nyomorról, arról, hogy a kormányerők már a kukázókat is ellenségnek tekintik, szó sem esik. Pedig százezrek vannak reménytelen léthelyzetben. Ez a tél sem fog elmúlni úgy, hogy embereket ne saját lakásukban érjen utol a fagyhalál" - fogalmazott Kalmár Szilárd.
A politikus hozzátette: ezért december 29-én délután a József Attila szobornál fognak demonstrálni és a helyszínen összegyűjtött pénzt a Csereháti Roma Önsegítő Egyesületnek fogják átadni, akik tüzelőfát vesznek majd a felajánlott adományokból.
„Fűtsünk be nekik, érezzék a szolidaritás melegét!" - tette hozzá a Zöld Baloldal vezetője.

  • válasz

Kapcsolódó cimkék:

  • 2011.július 6.-án megjelent A Mi időnk baloldali internetes magazin legújabb száma
  • 2011.június 29.-én megjelent A Mi időnk baloldali internetes magazin legújabb száma
  • 2011.június 22-én megjelent A Mi időnk baloldali internetes magazin legújabb száma
  • 2011.június 8.-án megjelent A Mi időnk baloldali internetes magazin legújabb száma
  • 2011.június 1-jén megjelent A Mi időnk baloldali internetes magazin legújabb száma

Az oldalhoz álnéven, hamis adatokkal is hozzá lehet szólni. Minden írás a szerzők tulajdona. Nem feltétlenül értünk velük egyet!
Felhasználói adatokat, információkat nem gyűjtünk és nem szolgáltatunk. A „jó ízlést” sértő hozzászólásokat eltávolítjuk.