Címlap

Kommunista.NET

Világ proletárjai egyesüljetek!

Secondary links

  • Címlap
  • Könyvtár
    • História
  • Fórumok
  • Blogok
    • Thürmer Gyula
    • Comrade
    • Deák András
    • plaly
    • Szilmester
    • Encore
    • Red Star
    • Phoenix
  • Videók
    • Munkáspárt ma
    • A nagy kiárusítás
    • A Világkormány 3/3
    • A Világkormány 2/3
    • A Világkormány 1/3
    • I Am A Communist
    • Szalontüdő
    • Szegénység nem szégyen
    • Marxista Tanulókör - 1
    • Marxista Tanulókör - 2
  • Humor
  • Neofiták
    • Kerényi Imre rendező
    • Kondor Katalin újságíró
    • Kun Miklós történész
    • Szaniszló Ferenc újságíró
  • Program
  • Szerk!
  • Kapcsolat
Címlap
  • Rádió.hu
  • Wiki
  • Posta
  • Néplap

A szegénység NEM szégyen, a rendszer tett azzá..

  • Új felhasználó
  • Elfelejtett jelszó

Rendszerváltásról


Idézetek

Szájhősök

"Meddig tart ez az őrült hangzavar még?
Meddig bőgtök még a hon nevében?
Kinek a hon mindig ajkain van,
Nincsen annak, soha nincs szívében!
Mit használtok kofanyelvetekkel? [...]
Megváltók? ők a hon eladói,
Elveszünk az ordítók miatt..."

— Petőfi Sándor

Olvasó

  • Kommunizmus mikor?
  • Össznémet balegyenes
  • Adócsökkentés?
  • A társadalom többsége 1989-ben szocializmust kívánt?
  • Bal-jobb-bal!
  • Ereje a munkának van
  • Ki fogja eltartani a parazitákat?
  • Nacionalizmus
  • Ki a felelős a kapitalizmusért?

  Friss tartalmak listája itt (katt ide)  

Megalakult a MIKSZ Szomolyán

Benkotavaris, 2010, december 23 - 00:15
  • miksz
  • Munkáspárt 2006
  • Szomolya
PDF változatOldal küldése ismerősnekNyomtatóbarát változat

Decemberben a MIKSZ Egerben szerette volna megtartani az Antikapitalista Mikulást, ám a hatóságoktól nem kaptunk köztéri engedélyt. Ennyit a Fidesz-demokráciáról. A rendezvény helyett ezért évzáró party-t tartottunk, ahol bemutatkozott a Munkáspárt 2006 legújabb, szomolyai alapszervezetének fiatal tagsága. Érdekesség, hogy az 5 új tagunk közül 3 tizenéves fiatal, közülük ketten lányok. A 3 fiatal egyben MIKSZ tag is lett. Az alapszervezet titkára Nagy Lászlóné. Szomolya 1600 lakosú község, Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, Bükkalján. Jó és eredményes munkát kívánunk új tagtársainknak.

  • Új hozzászólás
  • Nyomtatóbarát változat
  • Oldal küldése ismerősnek
  • PDF változat

Hozzászólás megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás megjelenítési mód a „Beállítás” gombbal rögzíthető.

A gratuláció mellett

Antoine, 2010, december 23 - 16:10

A gratuláció mellett szeretnék eredményekben gazdag sikeres munkát, és kellemes ünnepeket kívánni a MIKSZ régi, és újdonsült tagjainak is egyaránt!

Üdv: Mészáros Anti

  • válasz

-

Benkotavaris, 2010, december 27 - 18:16

Köszönjük! Neked is utólag Békés- Boldog Ünnepeket és Forradalmi Új évet!

üdv: Benkő Gyula

  • válasz

Már az elnevezés sem volt

tovaris, 2010, december 23 - 10:25

Már az elnevezés sem volt szerencsés. Meg kellett volna tartani a Mikulás ünnepséget, és nyugodtan lehetett volna antikapitalista. A vörös színű mikulás-öltöny meg amúgy is a mi színünk, mert hát ki látott már zöld színű mikulást? Elvtársak, konspirálni meg kell tanulni... Egyébként sok sikert!

Tovaris

  • válasz
Encore képe

Még mindig jobb, mint

Encore, 2010, december 23 - 00:38

Még mindig jobb, mint tavaly, ahol azt hiszem, az Antikapitalista Mikulást skinhead-ek zavarták meg Pesten...

  • válasz

Valamikor, a 30-as években,

tovaris, 2010, december 23 - 10:35

Valamikor, a 30-as években, néhány jó kiállású munkáslegény ilyenkor el szokta csépelni a nyilasokat, provokátorokat....

Tovaris

  • válasz

Azért az a skin sokat

PatriaOMuerte, 2010, december 23 - 09:29

Azért az a skin sokat járkálhatott bíróságra...

------------------------------------
Para todos todo, para nosotros nada.

  • válasz

AKM

Benkotavaris, 2010, december 23 - 09:27

Igen az 2 éve az Örs Vezérnél volt. Most Egerbe szerettük volna.

  • válasz

Kapcsolódó cimkék:

  • A MIKSZ 2010-es összefoglalója
  • Megjelent A MI IDŐNK újság
  • Felszabadulás Napja Egerben - 2011
  • Vajnai: Megpróbálunk önállóan indulni a választáson mindenütt, mert mi nem mutyizunk a szocikkal
  • Etikai bizottság elé citálnák Vajnaiékat

Az oldalhoz álnéven, hamis adatokkal is hozzá lehet szólni. Minden írás a szerzők tulajdona. Nem feltétlenül értünk velük egyet!
Felhasználói adatokat, információkat nem gyűjtünk és nem szolgáltatunk. A „jó ízlést” sértő hozzászólásokat eltávolítjuk.