Az önmagukat nemzeti konzervatívnak beállító (fideszes?) srácok legutóbbi blogbejegyzésükben azon poénkodnak, hogy Észak-Korea még a térképen sincs rajt, hisz azt még a googlemaps is fehér foltként jelöli. Biztos az a bűne ennek a szegény országnak náluk, hogy kommunista, ám minő meglepő! Itt Európában is, országunktól alig 150km-re is létezik egy olyan ország(?) amelyik szintén fehér foltként jelenik meg a googlemapson. Melyik az? Amelyiknek fővárosában NATO támaszpontot létesítettek, amelynek kikötőjében az USA haditengerészete horgonyoz, amelyik még papírforma szerint sem független: Bosznia-Hercegovina.