Ötlet-Bolt

PDF változatOldal küldése ismerősnekNyomtatóbarát változat

Elvtársak! Újabb ötletem van. Nyissunk egy kommunist boltot. Olyanra gondolok mint az NKPs bolt.
http://www.bergenkommunist.no/side/butikk/butikk/
Pólóra van 1- mintám amit rá elhetne nyomtatni
várom a véleményeket.

Hozzászólás megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás megjelenítési mód a „Beállítás” gombbal rögzíthető.

Ha esetleg 1

magasabb rangú párttag is olvassa érdekeln a véleménye

Szóval:

Hol nyithatnánk üzleteket?
Honnan szereznénk rá pénzt?
Miket árulhatnánk benne?
Honnan szereznénk a termékeket?
Melyik párt boltja legyen? Vagy pártfüggetlen legyen?
Kik segítenének?

Ez néhány alapkérdés.

Naszóval

1.netes bolt lenne kezdetben
2.Remélem a párt ad rá
3.Lásd lejjeb a terméklistát
4.polot győrben lehet nyomtatni de asszem kisbéren is. BPn meg szerintem minden van
5.Ha a munkáspárt támogtja az övé ha mind2 párt akkor közös ha egyikse akkor saját.
6.Minden segítség jöhet.

Nagy szükség van rá. Én

Nagy szükség van rá. Én házilag készítek kitűzőket és egyebet a magam örömére, a netről töltök le képeket és azokból készítem, magamnak és ajándékba, csak nem vagyok jól elengedve kézügyesség dolgában.

Aha.

Aha.
Mennél többen, annál jobb...

Pénzszerzési lehetőség

oroszoktól kellene támogatást kérni. Elméletileg nekk van pénzük és nem nyugati imperialisták.

Nem rossz ötlet!

Nem rossz ötlet! Támogatom! De ott kellene, ahol már van bolt. Meg vigyázni kell a nácikra, nehogy szétverjék!

Egenedő lenne kezdetben csak interneten árulni

ha szükséges onlineboltot tudok adni hozzá. (olyat ahol kiválaszthatja, rendelheti, stb..)
Nincs költsége -> olcsóbbak a termékek.
Csak termékek kellenek bele.
Pólók mellé lehetne könyvek szobrok jelvények stb..stb.. de szerintem csak akkor ugorjunk bele ha valaki stabilan tudja a beszerzést és a postázást intézni.

egy terméklistát csináltam egyik elvtárssal

valahogy igy nézne ki
Terméklista
Póló
Könyv
Zászló
DVDfilm
ZeneCD
Bögre
Kulcstartó
Kitűző
Érmék
matricák
Poszterek
kitüntetések
régiségek
munkásőr cuccok
katonai dolgok
kisszobrok
felvarható emblémák
sapkák
nadrágok
kendők

Nekem már piszkosul elegem

Nekem már piszkosul elegem van abból, hogy a sok soviniszta es náci senkiházi lépten nyomon vásárolhatja az iritálóbbnál iritálóbb szarokat, de nekem magamnak kell megcsinálnom, az sem lenne gond, ha ügyesebb lennék.Karácsonyi dekorációt is kisebb átalakítással tudom használni, de nagyon jó lenne, ha vehetnénk ilyesmit.Már láttam néhány embert, akinek "szikrákat hánytak a szemei", amikor megláttak a Kádár-rendszer címerét rajtam. Nekem már általános iskolás koromban borzasztóan tetszett, de akkor csak azért, mert gyönyörűnek találtam és akkor kint volt a tantermek falán.Volt egy egzaltált külsejű vénember, aki nem túl szalonképes stílusban megemlékezett nőnemű felmenőimről.Még mielőtt valaki bolondnak nézne, természtesen nem okoz nekem sem kéjes örömet, ha leköpködnek, nem is ezért teszem ki. Szerintem jogom van , ha csak ilyen szinten is, kifejezni a meggyőződésemet.Nekem nagy öröm lenne, ha egy közös rendezvényen az elvtársak nál látnám ezeket a dolgokat.Van egy kitűzőm, az az idézet van rajta, "A magyar név megint szép lesz
Méltó régi nagy híréhez"

eredetileg más volt a kép, de most egy VÖRÖS CSILLAG van a közepén.

Ha eljönnél hozzám,

Ha eljönnél hozzám, láthatnál sokat...

Szerintem más is szivesen

Szerintem más is szivesen megnézné, én biztos.

Csak arra kell ügyelni,

Csak arra kell ügyelni, hogy giccs ne legyen a termékek között, mert az ciki!

Kedves Admin! Légyszíves,

Kedves Admin!
Légyszíves, írj a [email protected] egy levelet, hogy kérdezhessek valamit. Tovaris.

Ha akad valaki...

...akinek van elég mersze, kb. 1 milliója (mint tőke), + egy szétverhető üzlethelyisége, hát csináljuk meg! (Eddig tartott a vicces rész.)
-Egyébiránt pedig nem rossz ötlet ám! Megfontolandónak tartom.

Kiraktam 1ik művemet

amit pólóra lehetne nyomtatni. Az üzlet szétverőket is szét lehet verni csak a fejükre kell ütni hogy meg ne sántuljanak:D


Kommunista.NET on Facebook