Címlap

Kommunista.NET

Világ proletárjai egyesüljetek!

Secondary links

  • Címlap
  • Könyvtár
    • História
  • Fórumok
  • Blogok
    • Thürmer Gyula
    • Comrade
    • Deák András
    • plaly
    • Szilmester
    • Encore
    • Red Star
    • Phoenix
  • Videók
    • Munkáspárt ma
    • A nagy kiárusítás
    • A Világkormány 3/3
    • A Világkormány 2/3
    • A Világkormány 1/3
    • I Am A Communist
    • Szalontüdő
    • Szegénység nem szégyen
  • Humor
  • Neofiták
    • Kerényi Imre rendező
    • Kondor Katalin újságíró
    • Kun Miklós történész
    • Szaniszló Ferenc újságíró
  • Program
  • Szerk!
  • Kapcsolat

Címlap Blogok Deák András
  • Rádió.hu
  • Wiki
  • Posta
  • Néplap

A szegénység NEM szégyen, a rendszer tett azzá..

  • Új felhasználó
  • Elfelejtett jelszó

Rendszerváltásról


Idézetek

Intelem a megújulásért

"Államapparátusunk megújítása érdekében a következő feladatot kell mindenáron magunk elé tűznünk: először - tanulni, másodszor - tanulni, és harmadszor - tanulni, és aztán ügyelni arra, hogy tudásunk ne maradjon holt betű vagy divatos frázis (ami nálunk, minek is tagadnánk, bizony igen gyakran megesik), hogy a tudás valóban a vérünkké váljon, hogy teljes mértékben és igazán mindennapi életünk részévé legyen. Egyszóval, nekünk nem olyan követelményeket kell támasztanunk, amilyeneket a nyugat-európai burzsoázia támaszt, hanem olyanokat, amelyek méltók és illenek az olyan országhoz, amely feladatul tűzte ki maga elé, hogy szocialista országgá fejlődik."

— Vlagyimir Iljics Lenin

Olvasó

  • Kommunizmus mikor?
  • Össznémet balegyenes
  • Adócsökkentés?
  • A társadalom többsége 1989-ben szocializmust kívánt?
  • Bal-jobb-bal!
  • Ereje a munkának van
  • Ki fogja eltartani a parazitákat?
  • Nacionalizmus
  • Ki a felelős a kapitalizmusért?

Kereső

webáruház - ingyen!

Bibó után szabadon...

deakandras, 2010, november 6 - 18:57
  • álmunkásbarát-demagóg
PDF változatOldal küldése ismerősnekNyomtatóbarát változat
szentírás.jpg

Hogyan menedzseli a kríziseket a jó magyar vezető?

I.Elsőszámú pont:probléma nincs,válság nincs,legfeljebb a hülye proli az,aki bolhából elefántot csinál.Különben is:te vagy az márpedig,aki mindenhez olyan negatívan állsz hozzá.

II.Minden a lehető legeslegnagyobb rendben van,amit a hírek közölnek,azok nem felelnek meg a valóságnak, mindent a média fúj fel.

III.Te ehhez nem értesz,nyilván sok krimit vagy akciófilmet lestél az utóbbi években,inkább pihenj,kapcsolj ki, minden nagyon szép és jó.Take it easy,ahogy szép magyarosan mondani szokás.

IV.Én nem tehetek róla.Ott se voltam, minden tőlem telhetőt megtettem, mindent a lehető legeslegnagyobb szakszerűséggel, uniós normáknak megfelelően cselekedtem,ennek megfelelően jártam el.

V.A Pisti, a Józsi meg a Karesz voltak a hunyók.Ez a terület az ő felelősségük, különben is miért nem szóltak idejében, hogy baj van.A Pisti nem járt el jól a rábízott hatalommal,a Karesz nem szólt, hogy baj van, a Józsi meg feleslegesen pánikhangulatot keltett.Mosom kezeimet, én ebben ártatlan vagyok./vagy nem/

VI.Én nem felelek semmiért,nem csináltam semmit,következésképpen nem az én feladatom a dolgot megoldani.Nagyon sajnálom és meg is értem a tragédia érintettjeit,minden erőmmel azon is leszek, hogy kárpótoljam őket.De én nem tartom magam vétkesnek./azóta is csak azon lenni tud,magyarán csak dumál/

VII.Hamarosan majd bizottságot állítunk fel a probléma elemzésére, kivizsgálására,amely majd megállapítja, ki a hibás./így van, beszéljünk csak jövő időben/

VIII.Közben Jóska Kareszra, Karesz Józsira,mindketten pedig az ártatlan bárányra mutogatnak.

IX.Jóska is meg Karesz is felállít szakértői bizottságot saját igaza alátámasztására.Mindketten átmaszatolják a problémát és a felelősséget másra.

X.A pórnép felé a következő infókat küldik:továbbtart a nyomozás az X.Y. ügyben.Józsi és Karesz szakértői bizottsága egyaránt egymást okolják a történtekért.Az illetékes azonban megígérte:minden eszközzel támogatni fogják a pórul járt fazonokat.

XI.Az egész ördögi kör módjára tovább folytatódik.Ahogy a jó öreg Hofi megmondta:"Én elszabtam, te elszabtad, ő elszabta, mi elszabtuk.Ha elszabtuk, hát elszabtuk, utólag már szabhatjuk."

XII.Éljen a magyar nemzeti összefogás!

B.Deák András

  • deakandras blogja
  • A hozzászóláshoz regisztráció és belépés szükséges
  • Nyomtatóbarát változat
  • Oldal küldése ismerősnek
  • PDF változat

Hozzászólás megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás megjelenítési mód a „Beállítás” gombbal rögzíthető.

Jó!

tovaris, 2010, november 6 - 20:48

Tovaris

  • A hozzászóláshoz regisztráció és belépés szükséges

Nagyon szépen köszi

deakandras, 2010, november 6 - 20:57

Nagyon szépen köszi Tovaris koma.Megihletett többek között a vörösiszap-katasztrófa, a 2006 augusztus 20.-i tragédia,valamint az általam tisztelt Bibó István eltorzult magyar alkatos mentalitása, egyáltalán az,ahogy ma az életben a magyar vezetők hozzáállnak dolgokhoz.

  • A hozzászóláshoz regisztráció és belépés szükséges

A jelenlegi magyar vezetők

tovaris, 2010, november 6 - 20:59

A jelenlegi magyar vezetők messziről ugatják a demokráciát és a politikai kultúrát...

Tovaris

  • A hozzászóláshoz regisztráció és belépés szükséges

Kapcsolódó cimkék:

  • Demokrácia jobboldali módra I.
  • Kötelező lesz kirakni az állami intézményekben Orbán nyilatkozatát
  • Aktuális rendszerkritika
  • Neofasisztának nevezte Orbánt Ján Slota
  • A magyar konzervatívok is szocialisták

Az oldalhoz álnéven, hamis adatokkal is hozzá lehet szólni. Minden írás a szerzők tulajdona. Nem feltétlenül értünk velük egyet!
Felhasználói adatokat, információkat nem gyűjtünk és nem szolgáltatunk. A „jó ízlést” sértő hozzászólásokat eltávolítjuk.