Május 19. Új Nemzeti Ünnep a láthatáron! Avagy:Gyertek és imádjátok a Vezért!

PDF változatOldal küldése ismerősnekNyomtatóbarát változat

Emlékezetessé kivánja tenni a Fidesz-és szatellitpártja a KDNP-a szombati napot. "Újra Kossuth-tér" szlogennel a parlament előtti helyre szólitja hiveit az Új Hatalom! Az apropó pedig Orbán Viktor beiktatása! Illetve azt követően hivei által való piedesztára emelése! A pártvezér-miniszterelnök nép által való élő szentté avatását kivánják ott és akkor kellő külsőségek között megejteni, amikor is maga a Szeretett Vezér is szólani fog az ő imádatára öszzegyűltekhez. A Vezér szóvivője, maga Szijjártó Péter volt az, aki közölte a zsurnalisztákkal az ünneplés tényét. "Szombat az Új Kezdet Napja"! Ezt a napot szeretnénk együtt ünnepelni mindazokkal, akikkel együtt fogjuk épiteni a "Nemzeti Együttműködés Rendszerét"-amely nehéz, ám felemelő feladat lesz-nyilatkozta Orbán Fegyverhordozója. Hogy az egybegyűlteknek semmiféle személyi hiányérzete ne támadhasson, ott és akkor fel fog lépni a Szeretett Vezéren kivül Semlyén Kormányzati Alvezér, és Kósa Pártbéli Alvezér is! Ők szintén igét fognak hirdetni-vélhetőleg az egybegyűltek nagy tetszésére!
(Arról nem szól Szijjártó, hogy szóltak-e már a naptárakat készitő nyomdáknak, hogy eggyel több pirosbetűs, munkaszüneti, és fizetett ünnepnap lesz ezentúl. Május 14-e, Orr Bán Eskütételének napja ezentúl a Magyar Nemzet ünnepe lesz!)
-Arra e sorok irója már most kiváncsi, hogy az egykori "kossuthtéri" főszervező és hordószónok Fritz Tamás-akit hirek szerint az általa annyir áhitott Új Hatalom a győzelem megszerzését követően igen rövid úton kirúgott kényelmes és jól fizetett addigi állásából-meg fog -e jelenni a jól ismert helyszinen? Imádni és ünnepelni a Szeretett Vezért!

Hozzászólás megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás megjelenítési mód a „Beállítás” gombbal rögzíthető.

Persze,hogy megtehetik.Ezt

Persze,hogy megtehetik.Ezt is meg lehet etetni.Olyat elképzelek,hogy megint lesz egy király nélküli királyság,ahol az államfő nem király lesz,de a korona nevében fog intézkedni.De olyan alternatíva is lehet tényleg,hogy mint a parlament a köztársasági elnököt,úgy egy szűk réteg választ egy királyt vagy a fideszesek vagy a történelmi családok köréből...úgy lennének vele,hogy a király úgyis csak szimbólum lenne akkor meg mi mit majréznánk...de hát akkor is ez egy elavult közjogi forma...

Az államforma

Az államforma megválasztása demokratikus úton csak népszavazással oldható meg. A többi mind royalista puccs. A kommunista hatalomátvétel - ha lesz - úgyis csak csak köztársasági formában mehet végbe.

Tovaris

Bűnbánó, 2010, május 27 - 08:56 Részére

Május 19. Az nem inkább május 29.

De!

Igazad van! (Bár tiz nappal előbb vagy később, már mindegy) Azoktól pedig elnézést kérek, akik esetleg az általam irt rossz időpont miatt nem tudtak részt venni a Közös Imádáson!
-Én vétkem, én igen nagy vétkem! Ezer bocsánat ártatlan fejemnek! Már megint hülye voltam!

És most itt vagyok a vazér

És most itt vagyok a vazér áldása nélkül, mi lesz velem??? Lehet így élni egyáltalán vagy menjek a Dunának? Legalább tessék sajnálni engem!!!!

Rendben van, állatira

Rendben van, állatira sajnállak! Így jobb? Lejjebb olvasd a Bűnbánó részére kirótt penitenciát...

Tovaris

Sajnálat rendben, rögtön

Sajnálat rendben, rögtön jobban érzem magam, de nem lehetne inkább rajzszeg a kukorica helyett?

Nem én mondtam, kedves

Nem én mondtam, kedves Bűnbánó, de tévedni emberi dolog...

Tovaris

Keresem...

...a kukoricát! Bűnhődni, vezekelni akarok! Ne zavarjatok hát!

Ennyivel nem úszod meg!

Ennyivel nem úszod meg! Tegyél fel a nappaliban egy I. Orbán Viktor szentképet, egy Szűz Mária képet, két feszületet, hokkedliből készíts egy házi oltárt, mondj el tíz miatyánkot, húsz üdvözlégymáriát, és huszonöt hiszekegyet... Aztán lehet térdepelni a kukoricára. Ja, a házi áldást majdnem kifelejtettem...

Tovaris

Szadista...

...vagy tudd meg! Ennyi imát gyilkosnak se róna ki a gyóntatója! Nem lehetne inkább ima helyett rajzszeg? Kukoricával? Reumás trédnek elég az!

Na lásd kivel van dolgod,

Na lásd kivel van dolgod, fiam! Feloldozlak bűneid alól az anyaszentegyház nevében. Ámen!

Tovaris

Dicsőség...

...az Úrnak! Hozsánna a Magasságban!

Miatyánk, k i vagy a mennyekben...

Pater noster, qui es in coelis,
sanctificetur nomen tuum,
adveniat regnum tuum,
fiat voluntas tua sicut in coelo et in terra.
Panem nostrum quotidianum da nobis hodie.
Et dimitte nobis debita nostra,
sicut et nos dimittimus debitoribus nostris,
et ne nos inducas in tentationem,
sed libera nos a malo. Amen.

GLORIA in excelsis Deo!
Et in terra pax hominibus bonae voluntatis.
Laudamus Te, benedicimus Te
adoramus Te, glorificamus Te.
Gratrias agimus Tibi propter magnam gloriam tuam.
Domine Deus, Rex caelestis, Deus Pater omnipotens.
Domine Fili unigenite, Jesu Christe
Domine Deus, Agnus Dei, Filius Patris.
Qui tollis peccata mundi, miserere nobis.
Qui tollis peccata mundi, suscipe deprecationem nostram.
Qui sedes ad dexteram Patris, miserere nobis.
Quoniam tu solus Sanctus, tu solus Dominus,
tu solus Altissimus, Jesu Christe,
Cum Sancto Spiritu in gloria Dei Patris. Amen.

Magyarul:

DICSŐSÉG a magasságban Istennek!
És a földön békesség a jóakaratú embereknek!
Dicsőítünk Téged, áldunk Téged,
imádunk Téged, magasztalunk Téged.
Hálát adunk Neked nagy dicsőségedért.
Urunk és Istenünk mennyei Király,
mindenható Atyaisten.
Urunk Jézus Krisztus, egyszülött Fiú.
Urunk és Istenünk, Isten Báránya, az Atyának Fia,
Te elveszed a világ bűneit, irgalmazz nekünk!
Te elveszed a világ bűneit, hallgasd meg könyörgésünket!
Te az Atya jobbján ülsz, irgalmazz nekünk!
Mert egyedül Te vagy a Szent, te vagy az Úr,
te vagy a egyetlen Fölség, Jézus Krisztus,
a Szentlélekkel együtt az Atyaisten dicsőségében Amen.

Nagyon sokat gondolkodtam azon, hogy miért nem ébreszt bennem ez a kissé avítt, mesterien, alázatra biztató szöveg. Talán ezért is nem lettem vallásos.

Tovaris

Hol az elsöprő népakarat, és a nemzeti egység?

Orbán Viktort 261 igen és 107 nem(!) szavazattal választották meg miniszterelnöknek. Azért ez valamit mégiscsak jelent?

Tovaris

Már tudom, honnan vette a

Már tudom, honnan vette a beszédstílusát Orbán. Hitler, Mussolini, Goebbels, Berlusconi. Ha ezekből veszünk egy-egy mintát rájuk ismerhetünk...

Tovaris

Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből...

Ígérget, ezt egyszerű dolog, de teljesíteni az ígéreteket már nem olyan egyszerű.
A kedvencem a 10 év alatt egymillió új, adózó munkahely teremtése. Legyen hát... Csakhogy nem mindegy, milyen munkahelyek lesznek azok... Vajon csak az alapvető létszükségleteket elégíti ki majd az "új munkahelyek" dolgozóinak bére, vagy tényleg jó megélhetés lesz ez a dolgozó emberek számára?
Aztán van itt egy másik dolog: Erkölcs és (katolikus) hitoktatás. Állítólag lehet majd választani a kettő közül, de még nem biztos, hogy ebből lesz-e bármi. Az már eléggé röhejes lenne, ha mondjuk egy reál-szakiskolában hitoktatás lenne. Az erkölcsi oktatás, olyan szempontból jó lenne, hogy talán nem züllenének el annyira a diákok, mint manapság. De ne feledjük: minden idealista és elnyomó osztályok erkölcsi tanításai hamis erkölcsi tanítások, mondá ezt többek között Lenin. Tehát az efféle tanítások arra lennének jók, hogy engedelmes, hűséges proletárokat neveljenek a diákokból.
Többet nem tudok a terveikről, de biztos van még a mi kegyes királyunknak és hűbéreseinek néhány zseniális ötlete.

Találtam egy érdekességet:

A Fidesz benyújtotta törvényjavaslatát, melynek értelmében "az Országgyűlés június 4-ét, az 1920. évi trianoni békediktátum napját a Nemzeti Összetartozás Napjává nyilvánítja."
Ez, mi ez?

Az erkölcs és a vallás

Az erkölcs és a vallás két különböző dolog. Hogy akarnak pl. egy muzulmánt keresztény valláserkölccsel idomítani? Nem beszélve egy ateistáról?

Tovaris

Igaz is!

Hát, a mélykeresztényeknek a vallás és az erkölcs egy és ugyanaz... Az, hogy a többieknek mi az erkölcs, azt magasról lesz*rják.
Én, mint materialista világnézetű, csak annyit fűznék hozzá, hogy előbb a saját papjaiknak kéne megtanítaniuk az erkölcsös viselkedést, hogy például, ne erőszakoljanak meg gyerekeket az egyházi árvaházakban. Mégis miért vannak az apácák, ha nem azért, hogy rajtuk vezessék le a feszültséget? :D
A lényeg az, hogy mindenkinek legyen joga saját értékrend szerint élni, de ez ne sértsen vagy akadályozzon másokat, és ne erőltessenek valakire olyan dolgot, amiben nem hisz. - Én, ezt így gondolom.

A tegnapi "Kinyilatkoztatás"...

...valami ilyesmit tartalmazott: alkotmányosan kell végigvinnünk terveinket! Majd lélegzetvételnyi szünet után a Vezér hozzátette:először is meg kell hozzá csinálnunk az alkotmányt. Vagyunk ehhez elegen! Már szóltam is a szagértőinknek, hogy fogjanak hozzá haladéktalanul az új alkotmány megcsinálásához! (Dörgő, ütemes taps!)
-Hálás köszönet mindezért a Magyar Szocialista Pártnak, és a Szabad Demokraták Szövetségének.

Az fasza...

Új alkotmány?
Na ebből mi lesz...

Nekem van egy olyan

Nekem van egy olyan érzésem,hogy hat és fél évtized valamilyen formájú köztársasági államforma után visszaállítják a királyságot-a dicső nemzeti múltra és a Szent Koronára hivatkozva.Ehhez nem is kellenek Habsburgok:majd a próféta vagy valamelyik cimborája lesz a király...

Ezt megtehetik???

Ezt megtehetik???

KEDVES KKL 944!!!!

Ehhez a hozzászólásodhoz tiszta szívvel
egyet értek és csatlakozom.

Vizionálok a jövőről

Ez a jamboree egy hatalmas szellemi onánia és politikai ejakulátum kilövellés lesz... Akinek ez a vágya, legyen ott! Mi van, Orbánusz Viktor nem biztos a parlamenti többségében? Az utcán is arénáztatni kell a gyepes fideszeseket, hogy elkendőzzék az ígéretek beteljesülésének fenyegető közeledtét? A nagytotál képekkel multiplikált őrjöngő tömeg mindent elsöprő dübörgését? Remélem, néhány százalék irányseggnyaló észhez tér... (Ez a tüntetés Szlovákiának is szól, nem is kis részben) Emlékeztet Adolf Hitler 1934-es berlini hisztérikus nagygyűlésére, amikor a Vezér magasba lendítette a karját, és azt üvöltötte: Ein Volk, ein Reich, ein Führer! S a tömeg érctorokkal zúgta: Sieg Heil! Sieg Heil, Sieg Heil!...Meg még olyasmit is mondott, hogy: Adjatok nekem tíz évet, és nem fogtok ráismerni Németországra! Ebben igaza lett! 10 év múlva szovjet katyusák ontották a rakétákat a körülzárt Berlinre, és a Vezér bunkerjében Wagner egyik szimfóniájának hangjai közben, morfinmámorban megöngyilkolta magát és becses családját.

Tovaris

KEDVES TOVARIS!!!!

Van gy olyan érzésem,hogy sajnos
most sem fog másképpen történni,
csak most a név változni fog.És a
halottak száma az sokszorosan megfog
változni. SAJNOS.

hát igen

Veled együtt én is többször vélem felfedezni Adolf Hitler vonásait az elmebeteg megrögzótt hazug Viktorunkban...lásd anno a parlamenti ülésekről való csoportos kivonulást.
Hát jó ünneplést az önmagát még győztesnek tekintő tömegnek, van még maximum egy évük, majd utánna szeretett vezérük nem add majd sok okot az ünneplésre.

A próféta szóljon

A próféta szóljon belőled, kedves barátom!

Tovaris

Nem tudom

Nem tudom, én igazából szeretném, hogy jobb legyen az országnak és nekünk akár általuk is csak valahogy már képtelen vagyok hinni nekik, bár sose hittem. Már játszhattak ők is korábban 4 évet, és nem lett jobb, sőt... akkor miért hisznek ennyien még mindig nekik, vagyis pontosabban Orbán úrnak??Amúgy nem a pártnak vannak emberei? Mert itt (mmint a Fidesznél) az embernek van egy pártja, non-stop imasátpr Orbán Viktor felé fordítva...köszönöm nem!!!Még fel sem szentelték az új "vezért", de már is köszönhetünk neki, nekik egy "fantasztikus borzalmat", úgy nevezték el, hogy "kettős állampolgárság"...köszönjük szépen... Miért szeret ez a nép mindig csak a baj megtörténte után gondolkodni amikor már sokszor késő???Emberek, elözd meg a bajt, gondolkodj még mielőtt akár csak egy X-et leteszel valahova, kérlek!!!!

Góg, Magóg és Demagóg

Orbán Viktor demagóg, populista politikája az önálló akarat nélküli kisemberek számára szól, akiket nem érdekelnek az izmusok, nem érdekelnek a tudományos mélységek, jobban szeretnének élni, ezért elhiszik, amit eleve nekik állítottak össze. Azt hallják amit szeretnének. A szocialista-liberális koalíció a lehető legrosszabb megoldásokat próbálta a néppel beetetni, ráadásul elárulta a munkásosztályt, elárulta mindazokat akikre ő a választásokon hivatkozott. Összevissza kapkodott, kiárulta a nemzeti vagyont, s sok tagja szemérmetlenül összelopta az állami vagyont. A fidesz is ezt tette, ezt teszi, és ezt fogja tenni, de a nép egy jelentős része elhiszi neki, hogy ezt nem ők, hanem a kommunisták tették. Kik? Én, te meg az ide beírók? Na nem már! Na, ezzel kell megbirkózni az elkövetkezőkben, és ott kell ütni a fideszt, ahol érjük. Legyen púpos az ocsmány ábrázatuk, verje ki őket a politikai ragya...

Tovaris

Ezután az "ötven csatorna

Ezután az "ötven csatorna színes egyhangúságában" és napi 24 órában fogja sulykolni , hogy milyen nagyszerű és főleg milyen nagyon nemzeti kormányunk van a többség akaratának köszönhetően, amit csinálnak az pedig maga a nemzeti színű csoda. Az emberek erre fognak kelni és erre fognak elaludni, amit pedig sokat hallanak , azt el fogják hinni és annak a kis számú embernek a hangját, akik mást mondanak, meg sem fogják hallani. Hát ne legyen igazam!!!!!!

Nem lesz! Tovaris

Nem lesz!
Tovaris

Ksengak! Tovaris!

Rossz hírem van! Van még egy a Ti előrejelzéseiteknél is pesszimistább, ugyanakkor sajnos valószínűbb opció: Jobbik.

Ez rajtunk is fog

Ez rajtunk is fog múlni...

Tovaris

sajnos

Sajnos ez igaz...De ebbe még belegondolni is hátborzongató...de a Fidesz várható hanyatlásának egyik legvalószínűbb következménye a Jobbik megerősödése, sajnos...

Az biztos, hogy nem

Az biztos, hogy nem...előbb-utóbb mindenki látja, hogy már megint nem azt kapták, nem azt kaptuk ami be lett igérve, sőt, hogy az egész köszönő viszonyban sincs azzal amit megpróbáltak elhitetni velünk, és amit sokakkal el is heitettek. Senki nemlehet olyan vak, hogy ezt ne vegye észre idővel.Csak ez a baj, ezt mondtam, hogy mindig csak útólag gondolkodnak, a hibákat könnyebb megelőzni mint orvosolni nem???

Az agymosott plebsz öt

Az agymosott plebsz öt évre visszamenőleg már nem emlékszik semmire, viszont egy évvel előbbre képtelen gondolkozni...
Tovaris

A kollektív amnézia

A kollektív amnézia eredmánye volt az idei eredmény, mert már nem emlékeztek az emberek, mi műveltek 1998 és 2002 között.

MAJD HA FAGY!!!!

Majd ha fagy, hó lesz nagy.
A Fidesz imádók agya befagy,
és a Jobbikra fog szavazni.
A Jobbik hálából elfogja őket
küldeni Szibériába,hisz oda valók.


Kommunista.NET on Facebook