Ahogy minden évben, úgy idén megtartja saját megemlékezését a Munkáspárt, az 1848/49-es forradalom és szabadságharc évfordulóján. A Csongrád megyei szervezet hírei szerint március 14-én, azaz most vasárnap délelőtt 10 órakor Szegeden, a Klauzál téren lesz az első megemlékezés. Ünnepi beszédet mond Thürmer Gyula, a Munkáspárt elnöke. Ugyanezen a napon lesz Budapesten a központi ünnepség is, a budai várban lévő Táncsics börtönnél. A kezdési időpont délután 3 óra. Minden érdeklődőt szeretettel vár a Munkáspárt!
Megint nem ment át a
Megint nem ment át a beírásom, ezért megismétlem. Vigyázzatok, mert a fidesz is a Várban lesz.
elvtársak, ezek miatt tartunk itt!
Pontosabban olvasni elvtárs, vagy a szöveg értelmezésével van gond? Március 14-én lesz a két rendezvény!
Legyenek! nem fogjuk öket
Legyenek! nem fogjuk öket zavarni.
Szerintem ők se minket!
Szerintem ők se minket!