Ünnepelje március 15-ét a Munkáspárttal!

PDF változatOldal küldése ismerősnekNyomtatóbarát változat

Ahogy minden évben, úgy idén megtartja saját megemlékezését a Munkáspárt, az 1848/49-es forradalom és szabadságharc évfordulóján. A Csongrád megyei szervezet hírei szerint március 14-én, azaz most vasárnap délelőtt 10 órakor Szegeden, a Klauzál téren lesz az első megemlékezés. Ünnepi beszédet mond Thürmer Gyula, a Munkáspárt elnöke. Ugyanezen a napon lesz Budapesten a központi ünnepség is, a budai várban lévő Táncsics börtönnél. A kezdési időpont délután 3 óra. Minden érdeklődőt szeretettel vár a Munkáspárt!

Hozzászólás megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás megjelenítési mód a „Beállítás” gombbal rögzíthető.

Megint nem ment át a

Megint nem ment át a beírásom, ezért megismétlem. Vigyázzatok, mert a fidesz is a Várban lesz.

elvtársak, ezek miatt tartunk itt!

Pontosabban olvasni elvtárs, vagy a szöveg értelmezésével van gond? Március 14-én lesz a két rendezvény!

Legyenek! nem fogjuk öket

Legyenek! nem fogjuk öket zavarni.

Szerintem ők se minket!

Szerintem ők se minket!