Sírhat a szélsőjobb - megszűnt a nyomozás Red-Help ügyben
Az ügyészség bűncselekmény hiányában megszüntette a Red-Help ellen megindított nyomozást - természetesen vörös csillag-ügyben. Míg azonban mi tudatosan vállalt hatalmas nagy vörös csillagot raktunk ki már az oldal fejlécébe is, ez utóbbit a tőlünk leágazott "Vörös Segély"-oldalon maximum egy 16x16-os naviconban lehet (most már) felfedezni. Természetesen ezúttal is, mint oly sok más esetben, unatkozó jobbikos képviselők tettek feljelentést - mert nyilván nincs fontosabb dolog most az országban, mint ezzel foglalkozni. Vagy talán épp azzal kellene, amiről a Red-Help is ír.
Az ügy május közepén indult, amikor Plajner Zsolt esztergomi Jobbik-képviselő, hogy, hogy nem, de rátalált a Red-Help-re. Milyen indíttatás vezérelte egy kommunista hírportálra, rejtély, annyi biztos, hogy feljelentést tett ismeretlen tettes ellen - na vajon, miért? - tiltott önkényuralmi jelkép használata miatt. Ami az idei év eleje óta, írd és mondd, egyetlen hangyányi minilogót takar. Az ügyészség pedig feltehetően nem tudta kibogarászni a mikroszkopikus méretű logót, mert a nyomozást megszüntették, mondván, az sem formájában, sem pedig színében nem hasonlít a tiltott jelképre. (Itt jegyeznénk meg, ennyiben a miénk sem, hiszen ez sem vörös, hanem sokkal inkább vörös-fekete-fehér) Ami érdekes, ők az ideológiát sem találták az oldalon, pedig azt annyira tényleg nem nehéz felfedezni...
Mit csinál ilyenkor egy jó politikus? A nép érdekében tevékenykedik. Pontosan ezt tette most Plajner Zsolt is, aki panaszt tett bűnpártolás, hatalommal való visszaélés, és kötelességmulasztás címén. Mert tényleg, tényleg ez a legfontosabb dolog a világon. Nem például az elesettek megsegítése, amire többek között a Red-Help is gyűjt. Természetesen előjött a kettős mérce-dolog is, azaz hogy mekkora sipákolás lenne, ha ugyanezt tennék horogkereszttel. Innen üzenjük nekik: pofátok lapos. A Kuruc.info olyan mérhetetlenül gyűlölködő, mocskolódó, és becstelen, Tomcatnek köszönhetően még a szerkesztőiket is név szerint ismerjük (egyikük az ország szégyenére parlamenti képviselő), mégsem történik semmi ellenük, röhögve elvannak. Na akkor hol is van a kettős mérce?
Ja, és köszönjük az ingyenreklámot!


Szerintem ez a "derék"
Szerintem ez a "derék" jobbikos képviselő ezzel lehet megbízva, de lehet, hogy kutatói vér zubog az ereiben. Mi több helyen betesszük a linket különféle portálokra, így lehet, hogy vértolulást kapott ennek láttán, iderohant, és a felháborodása oly mértékű lett,hogy megváltozott a szeme optikája, és hatalmas, vértől csöpögő horrorisztikus veres csillagot vizionált ködös agya előtt... Erre be-, ki- és feljelentett.
De itt nem ez a lényeg! Az, hogy a strasbourgi bíróságnak a magyar törvénykezésre is kötelező jellegű határozatát a magyar bíróság - sőt a "független" ügyészség leszar, és a kesztyűbáb Polt Petike megindítja a vizsgálatot. Szerintem nem mertek fellépni a vörös csillag ellen - a nemzetközi bíróság azért mégis csak nemzetközi bíróság. De csakazértis dafke!
Tovaris
Igazából azt kellene itt
Igazából azt kellene itt észrevenni, hogy nem a kommunistaságon van itt a hangsúly. Hanem azon, hogy azért megy a reklamálás, merthogy "működik a kettős mérce", amivel állandóan takaróznak. Hogy bezzeg horogkeresztet meg nyilaskeresztet meg mittudoménmit nem szabad használni, mert akkor minden ezzel van tele, bezzeg a vörös csillag el van nézve. Csakhogy ez nem igaz.
Mert ugye a vörös csillagra nézve ott van az ominózus határozat, amit semmibe vesznek Strasbourgban. És mi van a másik oldalon? Gyűlölet- és szennyáradat a portálokon, az utcán (!) pedig a hungarizmust nyíltan dicsőítő matricák a mozgalom-org-ra irányítva, rajtuk a nyilaskereszttel, sőt alkalmanként az utcán A/4-es méretű kis plakátok hungarista fórumokra való meghívással (!) Méghogy kettős mérce - túl sok van már így is elnézve.
Ha a szerver nem
Ha a szerver nem Magyarországon van (nem tudom), s a domainnév nem .hu-ra végződik, amúgy sincs joguk eljárni.
Az európai emberi jogi
Az európai emberi jogi bíróság határozata pedig ebben az esetben is érvényes, bár most éppen a jogtiprások korát éljük.
Itt
az a gondjuk,hogy sikerült egy olvasott, nagy látogatottságú, (bulváros) oldalt összehozni. Tegnap a látogatók száma meghaladta a háromezret. Ahogy Thürmer et.mondta a tavalyi Kádár megemlékezése "veszélyes" emberek vagyunk,mert nem félünk tőlük,mert a félelem a fasizmus melegágya,szálláscsinálója.Az emberek tudják,hogy tettekben nem lehet hazudni.Ezért érdekes amit csinálunk."Bármi legyen a személyes sorsunk,az ügy amelyért harcolunk győzni fog!" Vitorla
Köszönjük
elvagyunk mint a befőtt! Vitorla