Címlap

Kommunista.NET

Világ proletárjai egyesüljetek!

Secondary links

  • Címlap
  • Könyvtár
    • História
  • Fórumok
  • Blogok
    • Thürmer Gyula
    • Comrade
    • Deák András
    • plaly
    • Szilmester
    • Encore
    • Red Star
    • Phoenix
  • Videók
    • Munkáspárt ma
    • A nagy kiárusítás
    • A Világkormány 3/3
    • A Világkormány 2/3
    • A Világkormány 1/3
    • I Am A Communist
    • Szalontüdő
    • Szegénység nem szégyen
    • Marxista Tanulókör - 1
    • Marxista Tanulókör - 2
  • Humor
  • Neofiták
    • Kerényi Imre rendező
    • Kondor Katalin újságíró
    • Kun Miklós történész
    • Szaniszló Ferenc újságíró
  • Program
  • Szerk!
  • Kapcsolat
Címlap
  • Rádió.hu
  • Wiki
  • Posta
  • Néplap

A szegénység NEM szégyen, a rendszer tett azzá..

  • Új felhasználó
  • Elfelejtett jelszó

Rendszerváltásról


Idézetek

Az igazi nemzeti érdek baloldalt van

a magyarság legégetőbb kérdése a radikális társadalmi felszabadulás, tehát az igazi nemzeti érdek baloldalt van

— Bibó István

Olvasó

  • Kommunizmus mikor?
  • Össznémet balegyenes
  • Adócsökkentés?
  • A társadalom többsége 1989-ben szocializmust kívánt?
  • Bal-jobb-bal!
  • Ereje a munkának van
  • Ki fogja eltartani a parazitákat?
  • Nacionalizmus
  • Ki a felelős a kapitalizmusért?

  Friss tartalmak listája itt (katt ide)  

Sírhat a szélsőjobb - megszűnt a nyomozás Red-Help ügyben

Encore, 2011, június 10 - 17:15
  • kommunisták
  • Red-help
  • szélsőjobb
PDF változatOldal küldése ismerősnekNyomtatóbarát változat
Red-Help (logó)

Az ügyészség bűncselekmény hiányában megszüntette a Red-Help ellen megindított nyomozást - természetesen vörös csillag-ügyben. Míg azonban mi tudatosan vállalt hatalmas nagy vörös csillagot raktunk ki már az oldal fejlécébe is, ez utóbbit a tőlünk leágazott "Vörös Segély"-oldalon maximum egy 16x16-os naviconban lehet (most már) felfedezni. Természetesen ezúttal is, mint oly sok más esetben, unatkozó jobbikos képviselők tettek feljelentést - mert nyilván nincs fontosabb dolog most az országban, mint ezzel foglalkozni. Vagy talán épp azzal kellene, amiről a Red-Help is ír.

Az ügy május közepén indult, amikor Plajner Zsolt esztergomi Jobbik-képviselő, hogy, hogy nem, de rátalált a Red-Help-re. Milyen indíttatás vezérelte egy kommunista hírportálra, rejtély, annyi biztos, hogy feljelentést tett ismeretlen tettes ellen - na vajon, miért? - tiltott önkényuralmi jelkép használata miatt. Ami az idei év eleje óta, írd és mondd, egyetlen hangyányi minilogót takar. Az ügyészség pedig feltehetően nem tudta kibogarászni a mikroszkopikus méretű logót, mert a nyomozást megszüntették, mondván, az sem formájában, sem pedig színében nem hasonlít a tiltott jelképre. (Itt jegyeznénk meg, ennyiben a miénk sem, hiszen ez sem vörös, hanem sokkal inkább vörös-fekete-fehér) Ami érdekes, ők az ideológiát sem találták az oldalon, pedig azt annyira tényleg nem nehéz felfedezni...

Mit csinál ilyenkor egy jó politikus? A nép érdekében tevékenykedik. Pontosan ezt tette most Plajner Zsolt is, aki panaszt tett bűnpártolás, hatalommal való visszaélés, és kötelességmulasztás címén. Mert tényleg, tényleg ez a legfontosabb dolog a világon. Nem például az elesettek megsegítése, amire többek között a Red-Help is gyűjt. Természetesen előjött a kettős mérce-dolog is, azaz hogy mekkora sipákolás lenne, ha ugyanezt tennék horogkereszttel. Innen üzenjük nekik: pofátok lapos. A Kuruc.info olyan mérhetetlenül gyűlölködő, mocskolódó, és becstelen, Tomcatnek köszönhetően még a szerkesztőiket is név szerint ismerjük (egyikük az ország szégyenére parlamenti képviselő), mégsem történik semmi ellenük, röhögve elvannak. Na akkor hol is van a kettős mérce?

Ja, és köszönjük az ingyenreklámot!

  • Új hozzászólás
  • Nyomtatóbarát változat
  • Oldal küldése ismerősnek
  • PDF változat

Hozzászólás megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás megjelenítési mód a „Beállítás” gombbal rögzíthető.

Szerintem ez a "derék"

tovaris, 2011, június 10 - 23:12

Szerintem ez a "derék" jobbikos képviselő ezzel lehet megbízva, de lehet, hogy kutatói vér zubog az ereiben. Mi több helyen betesszük a linket különféle portálokra, így lehet, hogy vértolulást kapott ennek láttán, iderohant, és a felháborodása oly mértékű lett,hogy megváltozott a szeme optikája, és hatalmas, vértől csöpögő horrorisztikus veres csillagot vizionált ködös agya előtt... Erre be-, ki- és feljelentett.

De itt nem ez a lényeg! Az, hogy a strasbourgi bíróságnak a magyar törvénykezésre is kötelező jellegű határozatát a magyar bíróság - sőt a "független" ügyészség leszar, és a kesztyűbáb Polt Petike megindítja a vizsgálatot. Szerintem nem mertek fellépni a vörös csillag ellen - a nemzetközi bíróság azért mégis csak nemzetközi bíróság. De csakazértis dafke!

Tovaris

  • válasz
Encore képe

Igazából azt kellene itt

Encore, 2011, június 10 - 23:25

Igazából azt kellene itt észrevenni, hogy nem a kommunistaságon van itt a hangsúly. Hanem azon, hogy azért megy a reklamálás, merthogy "működik a kettős mérce", amivel állandóan takaróznak. Hogy bezzeg horogkeresztet meg nyilaskeresztet meg mittudoménmit nem szabad használni, mert akkor minden ezzel van tele, bezzeg a vörös csillag el van nézve. Csakhogy ez nem igaz.

Mert ugye a vörös csillagra nézve ott van az ominózus határozat, amit semmibe vesznek Strasbourgban. És mi van a másik oldalon? Gyűlölet- és szennyáradat a portálokon, az utcán (!) pedig a hungarizmust nyíltan dicsőítő matricák a mozgalom-org-ra irányítva, rajtuk a nyilaskereszttel, sőt alkalmanként az utcán A/4-es méretű kis plakátok hungarista fórumokra való meghívással (!) Méghogy kettős mérce - túl sok van már így is elnézve.

  • válasz

Ha a szerver nem

Vendég, 2011, június 10 - 20:21

Ha a szerver nem Magyarországon van (nem tudom), s a domainnév nem .hu-ra végződik, amúgy sincs joguk eljárni.

  • válasz
SZN képe

Az európai emberi jogi

SZN, 2011, június 10 - 20:30

Az európai emberi jogi bíróság határozata pedig ebben az esetben is érvényes, bár most éppen a jogtiprások korát éljük.

  • válasz

Itt

vitorla123, 2011, június 11 - 08:13

az a gondjuk,hogy sikerült egy olvasott, nagy látogatottságú, (bulváros) oldalt összehozni. Tegnap a látogatók száma meghaladta a háromezret. Ahogy Thürmer et.mondta a tavalyi Kádár megemlékezése "veszélyes" emberek vagyunk,mert nem félünk tőlük,mert a félelem a fasizmus melegágya,szálláscsinálója.Az emberek tudják,hogy tettekben nem lehet hazudni.Ezért érdekes amit csinálunk."Bármi legyen a személyes sorsunk,az ügy amelyért harcolunk győzni fog!" Vitorla

  • válasz

Köszönjük

vitorla123, 2011, június 10 - 21:54

elvagyunk mint a befőtt! Vitorla

  • válasz

Kapcsolódó cimkék:

  • Jobboldali idióták: A pálosok szkíták voltak, Mária magyarul beszélt a fiához
  • Megkezdődött a Kubai KP VI. Kongresszusa
  • Balszemmel 227.
  • Balszemmel 226.
  • Balszemmel 225.

Az oldalhoz álnéven, hamis adatokkal is hozzá lehet szólni. Minden írás a szerzők tulajdona. Nem feltétlenül értünk velük egyet!
Felhasználói adatokat, információkat nem gyűjtünk és nem szolgáltatunk. A „jó ízlést” sértő hozzászólásokat eltávolítjuk.