Címlap

Kommunista.NET

Világ proletárjai egyesüljetek!

Secondary links

  • Címlap
  • Könyvtár
    • História
  • Fórumok
  • Blogok
    • Thürmer Gyula
    • Comrade
    • Deák András
    • plaly
    • Szilmester
    • Encore
    • Red Star
    • Phoenix
  • Videók
    • Munkáspárt ma
    • A nagy kiárusítás
    • A Világkormány 3/3
    • A Világkormány 2/3
    • A Világkormány 1/3
    • I Am A Communist
    • Szalontüdő
    • Szegénység nem szégyen
    • Marxista Tanulókör - 1
    • Marxista Tanulókör - 2
  • Humor
  • Neofiták
    • Kerényi Imre rendező
    • Kondor Katalin újságíró
    • Kun Miklós történész
    • Szaniszló Ferenc újságíró
  • Program
  • Szerk!
  • Kapcsolat
Címlap Blogok SZN blogja
  • Rádió.hu
  • Wiki
  • Posta
  • Néplap

A szegénység NEM szégyen, a rendszer tett azzá..

  • Új felhasználó
  • Elfelejtett jelszó

Rendszerváltásról


Idézetek

A kisebbségekről

S ha mi nem ismerünk indulatos felhevültünkben józan czélt és mértéket, midön magyarságunkat megkedveltetni, terjeszteni akarjuk, mikép kívánhatunk tót-, horvát-, rácz-, német-ben sat. hideg vért, mérsékletet s igazságot viszont az ő sajátjuk védelmében? Nekik is mosolygott a nemzetíség angyala, ők is meg vannak híva tökéletesülhetésük által az emberiségnek tán egy láncolatját alkotni...De a miképpen mi bánunk vélük, úgy bánnak ők mivelünk. ...S azért hagyjunk fel Istenért szűklelkű vitatásainkkal valahára már; mert most van még idő szebb frigyeknek kötésért, vagy soha többé. Elődeink a frigyet könnyen köthették volna, mi mostaniak (1835-ben) már csak nehezen, utódaink tán soha többé, ezt ne felejtsük."

— Széchenyi István

Olvasó

  • Kommunizmus mikor?
  • Össznémet balegyenes
  • Adócsökkentés?
  • A társadalom többsége 1989-ben szocializmust kívánt?
  • Bal-jobb-bal!
  • Ereje a munkának van
  • Ki fogja eltartani a parazitákat?
  • Nacionalizmus
  • Ki a felelős a kapitalizmusért?

  Friss tartalmak listája itt (katt ide)  

Jobboldali idióták: A pálosok szkíták voltak, Mária magyarul beszélt a fiához

SZN, 2011, június 7 - 00:00
  • szélsőjobb
PDF változatOldal küldése ismerősnekNyomtatóbarát változat

Egy jobbikos Sopronból, aki nyilvánvalóan mentális és intellektuális defektusokkal küszködik, de szép luxusterepjárója van, s meggazdagodása mindannyiunk előtt csodás, követendő példa:
http://index.hu/belfold/2011/06/05/egy_reneszansz_ember/

(Ennél jobban dicsérni nem merem, mert a kisalfold.hu szerint egy-két embert már beperelt. Még szerencse, hogy messze lakunk egymástól. Szegény soproniak!)

Érdemes megnézni a Kisalföldben megjelent válaszlevelét is:
http://www.nyugatmagyar.hu/soproni_hirek/gobl_mero_rosszindulat_az_index...

De a legjobbak a kommentek lesznek majd holnap, ebben biztos vagyok!

  • SZN blogja
  • Új hozzászólás
  • Nyomtatóbarát változat
  • Oldal küldése ismerősnek
  • PDF változat

Hozzászólás megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás megjelenítési mód a „Beállítás” gombbal rögzíthető.

Moby Dick... Áhhh! Vazze! :DDDD

nagylajos, 2011, június 7 - 09:40

Moby Dick... Áhhh! Vazze! :DDDD (ennek a hajbandának az egyik oszlopos tagja ez a morci zsírfej)

Ha valaki akar egy jót röhögni akkor nézze, hallgassa meg az életművük eme becses darabját: http://www.youtube.com/watch?v=B_P1X1mufPU

...Vigyázat nagyon veszélyes! Cicanadrágos, hínárhajú, fingszagú, retardált metálosok! :-D
(Ez természetesen nem vonatkozik azokra az együttesekre, amelyek színvonalasan művelik ezt a műfajt.)

  • válasz

Elmentem hányni... Tovaris

tovaris, 2011, június 7 - 11:48

Elmentem hányni...

Tovaris

  • válasz

Kapcsolódó cimkék:

  • Sírhat a szélsőjobb - megszűnt a nyomozás Red-Help ügyben
  • 25.000 gyilkosságért felelős a szélsőjobb Kolumbiában
  • Holokausztot tagadott a Magyar Gárda
  • A szélsőjobboldal szidalmazta a szakszervezeti vezetőket
  • Magyar Gárda konyec?

Az oldalhoz álnéven, hamis adatokkal is hozzá lehet szólni. Minden írás a szerzők tulajdona. Nem feltétlenül értünk velük egyet!
Felhasználói adatokat, információkat nem gyűjtünk és nem szolgáltatunk. A „jó ízlést” sértő hozzászólásokat eltávolítjuk.