Jobboldali idióták: A pálosok szkíták voltak, Mária magyarul beszélt a fiához
Egy jobbikos Sopronból, aki nyilvánvalóan mentális és intellektuális defektusokkal küszködik, de
szép luxusterepjárója van, s meggazdagodása mindannyiunk előtt csodás, követendő példa:
http://index.hu/belfold/2011/06/05/egy_reneszansz_ember/
(Ennél jobban dicsérni nem merem, mert a kisalfold.hu szerint egy-két embert már beperelt. Még szerencse, hogy messze lakunk egymástól. Szegény soproniak!)
Érdemes megnézni a Kisalföldben megjelent válaszlevelét is:
http://www.nyugatmagyar.hu/soproni_hirek/gobl_mero_rosszindulat_az_index...
De a legjobbak a kommentek lesznek majd holnap, ebben biztos vagyok!


Moby Dick... Áhhh! Vazze! :DDDD
Moby Dick... Áhhh! Vazze! :DDDD (ennek a hajbandának az egyik oszlopos tagja ez a morci zsírfej)
Ha valaki akar egy jót röhögni akkor nézze, hallgassa meg az életművük eme becses darabját: http://www.youtube.com/watch?v=B_P1X1mufPU
...Vigyázat nagyon veszélyes! Cicanadrágos, hínárhajú, fingszagú, retardált metálosok! :-D
(Ez természetesen nem vonatkozik azokra az együttesekre, amelyek színvonalasan művelik ezt a műfajt.)
Elmentem hányni... Tovaris
Elmentem hányni...
Tovaris