Államilag felállítunk egy tartalékos erőt, a Magyar Nemzeti Gárdát, amely alkalmas a hadsereg folyamatos támogatására és az utánpótlás biztosítására, valamint a hátország fontos objektumainak védelmére – olvasható a Jobbik programjában. A párt elképzelése szerint a nemzeti gárda polgár- és katasztrófavédelmi feladatokat látna el, háborús helyzetben pedig a honvédség alárendeltségébe kerülne.
A Népszabadság összeállítása szerint Vona Gábor pártelnök megnyilvánulásaiból egyértelmű: a Jobbik annak ellenére sem tett le az új – a „háborúban katona, békében civil” elvet követő – szervezet megalakításáról, hogy ehhez elengedhetetlen lenne a parlamenti túlsúllyal bíró Fidesz támogatása.
A beígért jobbikos törvényjavaslat a Magyar Nemzeti Gárda megalapításáról még nem készült el, de tulajdonképpen mindegy is: nyilvánvaló, hogy a Fidesz elutasítja a tervet. És nyilvánvaló az is, hogy a Jobbik ezt pontosan tudja.
Ha nem működik az állami vonal, akkor marad a civil mozgalom, amiben persze számítanak a bíróság által feloszlatott Magyar Gárda tagjaira is.
Azt egyelőre nem lehet pontosan tudni, hogy mikor alakítják meg az új gárdát, egyes információk szerint ugyanis már június 4-én összeállhatna, míg más források július közepét emlegetik.
Eddig is ...
el lettek verve minden polgárháborúban. Ők igazából csak a tömegben bízhatnak. Mivel a baloldaliság sokkal fejlettebb gondolkodási forma, így nem kétséges az ész fölénye az ostoba csordaszellemmel szemben. Minden esetre nekünk össze kell gyűjteni, hogy a környezetünkből ki a fanatikus náci állat. Figyelni kell az ellenség minden mozdulatát és előttük járni. Amúgy én már néha tartok lőgyakorlatot sportfegyverrel. Teljesen legálisan. Javaslom, hogy ahol többen vagytok, alakítsatok lő-egyleteket. Mert ez még ma törvényes út. Legjobb ezt kisebb településeken létrehozni. A politikai hovatartozást pedig el kell rejteni az ilyen jellegű sporttevékenység során. Hát így lehet legálisan megalapozni az önvédelmünket. Versenyek szervezésével pedig nagyobb számban is össze tudunk jönni. A szükséges pénzeket pedig meg lehet pályázni a kluboknak. Aztán ha úgy alakul, már készen is állunk megvédeni a demokráciát. Ja, és minden klub lehet valamilyen szinten zárt. Így kikerülhető a jobbik beszivárgása.
KEDVES LOTIVARY!!!!
Ez nem is rossz ötlet.
A kismalac és a farkas
A kismalac és a farkas meséje. Forró vizet a kopaszra!
Tovaris
KEDVES TOVARIS!!!!
Remélem, hogy te nem vagy kopasz? HI.