Kommunisták nemzetiszocialista fényben
Ehhez nem szeretnék kommentárt fűzni, remélem Ti megteszitek.
Nem kellene a Kommunista.NET néhány fórumozójának írnia erről egy
állásfoglalást?
http://www.red-help.net/A-Jononk-info-valasza-Nemzeti-kommunizmus
Szerk: a csűrhe pofázása befejezve, téma lezárva


Na álljon már meg ez a díszmenet!
1 - Deák Andris ma itt az egyetlen egy fickó, aki tud 3 mondatot leírni. Több senki! Persze lehet vitatkozni azon, hogy ezeknek a 3 mondatoknak mi az értelme, de mivel senki sem tud írni, így pech, mert senki sem tudja elmondani, hogy mi is nincsen jól.
Eredménynek marad Deák Andris és nincs más.
Tehát NEM Andris bűne. (az, hogy csak egyedül ő tud leírni 3 mondatot)
2 - ebből a nemzetiszocialisták azt látják, hogy itt Deák Andrissal kell nekik vitatkozniuk.
Méghozzá ezt a nemzetiszocialisták jogosan látják, mert valóban csak ő van és más lehetőség, más alkalmas írásképes népek itt NEM laknak.
Tehát NEM a nemzetiszocik bűne (az, hogy azt olvassák el ami van, és nem mondjuk azt találgatják ki, ami csak a ti képzelegésetekben lehetséges lenne..)
3 - A történet betetőzéseként aztán akad még egy javarészt hülyék lakta oldal (RH), akik közzéteszik azt, ahogyan a nemzetiszocialsiták Andrissal vitatkoznak. Mintha az kommunista szöveg lenne..
Erre itt meg -a másik javarészt hülyék lakta oldalon- elszabadul a pokol ám ez még nem minden
Egyik nagyobb marhaságot dobál rá mint a másik.
Pedig:
- beszélgetni KELL (még nemzetiszocialistákkal is)
- mindennek semmi köze a Munkáspárthoz. Andris NEM munkáspárt, de még az RH sem, amit meg a nácik írnak SINCS ÚGY, ám önjelölt félműveltek máris örömtáncot járnak, "hogy lám-lám én megmondtam.."
Szóval ha valaki is belenézne a tükörbe, akkor abban mit láthatna?
Az, hogy szimpla kis könnyen szivatható, jól átverhető csűrhe vagytok..
Szarügy mi?
Én megértem..
Tanuljatok meg írni! (a nácik már olvasni is tudnak, ti még azt sem)
Deák András ezekkel a
Deák András ezekkel a magyarázatokkal maradt adós a nevezett írásában. Pórnépnek nevezett hárommillió szegényre építette a kommunizmus jövőbeni hazai térnyerését, ami magyarázható, de ki nem vitelezhető. Ha a szegénységen kívül nincs más közös nevező, akkor lehet egy éhséglázadást, egy országos elégedetlenségi tüntetést megszervezni, de térnyerésre képes pártot nem. A kukázóból soha nem lesz se forradalmár, se párttag. Neki elég, ha talál pár üres üveget és még valami számára értékeset a szemétben, és boldog. Különösen a liternyi műbor elfogyasztása után. Mert hiányzik belőle a lényeges. A dac, a büszkeség maradéka és az a vágy, hogy javítson a sorsán, még kockázatok vállalásával is. Ezek viszont lelki tényezők, melyek nem a materializmusra jellemzőek.
***
Ez teljesen igaz. Deák anyaga elég jellegtelen, már ismert közhelyekkel operál részben. A kommunisták nagy gondja, hogy olyan hárommillióból akarnak elsősorban szavazót nyerni, akiket pillanatok alatt meg lehet nyerni bármilyen színű kormányzatnak némi pénz felmutatásával - arról nem is beszélve, hogy szavazási hajlandóságuk erősen csekély. Utána beszélhetnek arról, hogy micsoda birkák ezek az emberek, meg nincs forradalmi helyzet stb.
Ezen emberek fogyasztani akarnak, és nem közösségi társadalomban. Ott ugyanis semmivel se kaptak többet viszonylagosan, mint amit most szedegetnek össze innen-onnan - akár hivatalos munkanélküliként. Tehát ha pénzhez jutnak, akkor nem azt mérlegelik, hogy kitől, milyen rendszertől, kormánytól, munkaadótól kapták. Számukra a kommunizmus valami homályos izé, ami ugye még meg se valósult. Akkor minek szavazzanak rá? Ők most akarnak élni valahogy, nem valamikor később jól (ráadásul csak ígéret szerint jól).
Vagyis ezek az embereket nem az zavarja, hogy kizsákmányolás van meg kapitalizmus, hanem az, hogy ebben a kapitalizmusban nem tudnak tetszésük szerint fogyasztani. Ez azonban még nem jelenti azt, hogy éheznek és nyomorognak.
Abban a pillanatban, amikor nem romlik egyébként persze gyenge életszínvonaluk, vagy esetleg javul (mindegy, milyen okok miatt), már elfelejtik azt, hogy nekik proletárdiktatúrát vagy forradalmat kellene csinálniuk Marx/Lenin szerint.
Ha pedig romlik, akkor először megnézik, van-e viszonylag elfogadható választási ígéret (mármint az ő szemszögükből, nem az őket ostorozó kommunista értelmiségéből). Ha van, akkor azt választják, nem a kommunistákat. Ha nincs, akkor inkább nem mennek el szavazni, és hagyják a kapitalistákat kizsákmányolni.
Atyaisten, ki írta ezt a
Atyaisten, ki írta ezt a cikket, és hogyhogy teret engedett neki az RH-n (aminek meg Paint-tel rajzolták a logóját?)? Ez annyira zavaros, hogy szerintem egyik eszmerendszerbe se illik bele...
Már megbocsáss!
De ez egy gusztustalan hungarista böffenet. Thürmernek magából kikelve kellene ellene tiltakoznia - de sajnos nem teheti, mert a tények (amikkel a szerző elég jól manipulál) ellene szólnak.
Hányszor, de hányszor írtam már le, hogy "ha úgy néz ki, hogy a (szélső)jobboldal ugyanazt mondja, mint mi, akkor nagyon el kell azon gondolkodnunk, nem mondtunk-e valamit rosszul." Ez a cikk most keményen alátámasztja az igazamat!
Ha kárörvendő lennék, azt mondanám: Ti főztétek - egyétek is meg!
De ezt Thürmer nem látta.
De ezt Thürmer nem látta. Akkor hogy fog tiltakozni? A redhelp nem úgy működik, hogy az feltenni szándékozott anyagokat elküldik Thürmernek jóváhagyásra... Vagy most gyorsan elküldjem neki?
Ezért!
Mert szerintünk egyik eszmerendszerbe se illik bele.Alkalmasnak látszik egy szintézisre.Annyira valószínűtlen,hogy akár lehet belőle valami.A hírérték a valószínűség reciproka.
Ez a cikk jól mutatja,
hogy milyen mélyre süllyedt a Munkáspárt.
A red-help nem a Munkáspárté!
A szerkesztők nem tagjai a Munkáspártnak kivéve magamat,de én diszlexiásként nem írok cikkeket.A kom.net-en épp az elmúlt napokban volt nagy vita a zsidózásról és a buzizásról. Az sem a Munkáspárt lapja.Azt is megállapítottátok,hogy a magyar lakosság döntő hányada jobboldali beállítottságú. Ezért embereket meggyőzni csak a jobboldalról lehet.Mint Kassainak írott válaszomból kiderül,mi minden kizsákmányolás (lopás) ellen vagyunk.És valóban igaz Deák András megállapítása,nekünk jobboldalról kell híveket szerezni,mert ti innen soha nem fogadjátok el a létező kommunizmusok elveit.Kína fasiszta,Sztálin fasiszta,Korea minősíthetetlen legelnek az emberek stb.Fel nem adom természetesen,mert itt is észbe kaphat valaki. A red-help kommunista irányitású oldal és tartjuk magunkat az elveinkhez. Szervezzük a dolgozók kifosztása ellen a társadalmat. Nem kis eredménnyel.Bár amit elérünk az igényekhez képest eperszem.
Mi köze van a
Mi köze van a Munkáspártnak ehhez a redhelphez, meg ahhoz, hogy ott mi jelenik meg?
Semmi, bár az feltűnő,
Semmi, bár az feltűnő, hogy a redhelpen folyamatosan munkáspárti hírek jelennek meg, semmi más.
Na és ha megjelenik valami
Na és ha megjelenik valami a redhelpen (amely anyagnak most ugye semmi köze a Munkáspárthoz), abból hogyan lehet arra következtetésre jutni, hogy milyen mélyre süllyedt a Munkáspárt?
***
Mit lehetne még feltenni a munkáspárti híreken lívül?
Az
a köze az inkriminàlt cikknek a Munkàspàrthoz, magàhoz Thürmerhez is, hogy pont EZ A TEMAJA neki(je)! Ettôl az azonossàgtol, ehhez a cimborasàghoz süllyedt le!
A màsik kérdésre; de, lehet. Van Humor-rovat is.
De ezt a cikket nem Thürmer
De ezt a cikket nem Thürmer írta, nem a Munkáspárt rendelte meg, nem a redhelp írta, csak átvett egy anyagot.
Azt nem értem még, hogy miféle cimboraságról ír ön? Thürmer és a redhelp között van ez, vagy a jovonkinfo és a Munkáspárt/Thürmer között?
Szegény Deákandris!
Erre mondják, hogy aki disznók közé keveredik, azt megeszik a korpákok.
Te viszont Marton barátom szégyelld magad!
Az rendben van, hogy azt írod:
"Ehhez nem szeretnék kommentárt fűzni ... "
hiszen az ember nem nyúlkál önként egy veder fekáliába.
Na de milyen alapon várod ezt el másoktól?
:-)
PS
Vannak itt olyanok, akiknek közvetlen kapcsolatuk van a Red-Help-pel (nem írom meg kik, mert még kimodarálnak). Égjen az ő pofájukon a bőr! Hiszen "madarat tolláról, Red-Helpet (és másokat) barátaikról ..."
Ami engem illet,néhány
Ami engem illet,néhány dolgot azon a fórumon fogok is írni hamarosan. Nem tudom, mi a helyzet,támadni engem támadnak és egyszerűen nem tudok mit kezdeni a helyzettel.
Szerintem
nem kell foglalkoznod a dologgal!Itt sokakat érzékenyen érint,hogy szélesebben tudunk kommunikálni a társadalomban,mint akik itt idézetekkel traktálják az embereket.Nincs erre fogadókészség. A kérdésekre választ várnak és kapnak. Ennyire futja! Kedves András! 2 éve amikor a Kádár sír mögött összehoztuk az oldalt,akkor tudtuk,hogy egyszer lesz ilyen helyzet.Örülünk neki,hogy megírtad és már nemzetközi érdeklődés is van a téma iránt."A kutya ugat a karaván halad!"
Arra gondoltam, hogy erről
Arra gondoltam, hogy erről lehetne írni egy nem dühöngő, higgadt, racionális cáfolatot, és aki egyetért vele, annak a nicknevét aláírhatnánk. Mert a "Kommunista.NET" nevében nem beszélhetünk, csak a magunkéban....
Hogy miért nem írok én ilyet?
Előbb jó lenne egy normális vita (normális: érvekre-ellenérvekre épülő, nem személyeskedő vita), aztán azt összegezhetnénk és a végleges változatot magunkénak vallhatnánk.
Így demokratikus. :)
Persze lehet, hogy ez totál felesleges és nem érdemes meg egy ára szót sem a Red-Helpen megjelent cikk.
Vitatkozni?
Ennyi illik rà: dermesztô. Ahogyan ehhez is: A Jobbik elnöksége felszólította Szegedi Csanádot, hogy adja vissza EP-képviselői mandátumát (asajtóinformációk szerint Novák Előd egy belső levelezésben kijelentette: ha korábban tudták volna, hogy Szegedi Csanád zsidó, sem alelnök, sem EP képviselő nem lehetett volna - HVG)
Az utolsó mondatoddal
maradéktalanul egyetértek!
Mlaradéktalanul
egyetértek!