Címlap

Kommunista.NET

Világ proletárjai egyesüljetek!

Secondary links

  • Címlap
  • Könyvtár
    • História
  • Fórumok
  • Blogok
    • Thürmer Gyula
    • Comrade
    • Deák András
    • plaly
    • Szilmester
    • Encore
    • Red Star
    • Phoenix
  • Videók
    • Munkáspárt ma
    • A nagy kiárusítás
    • A Világkormány 3/3
    • A Világkormány 2/3
    • A Világkormány 1/3
    • I Am A Communist
    • Szalontüdő
    • Szegénység nem szégyen
    • Marxista Tanulókör - 1
    • Marxista Tanulókör - 2
  • Humor
  • Neofiták
    • Kerényi Imre rendező
    • Kondor Katalin újságíró
    • Kun Miklós történész
    • Szaniszló Ferenc újságíró
  • Program
  • Szerk!
  • Kapcsolat
Címlap Blogok SZN blogja
  • Rádió.hu
  • Wiki
  • Posta
  • Néplap

A szegénység NEM szégyen, a rendszer tett azzá..

  • Új felhasználó
  • Elfelejtett jelszó

Rendszerváltásról


Idézetek

Pénzthajszolóknak

"A dolgok világának értékesedésével egyenes arányban nő az emberek világának elértéktelenedése."

— Karl Marx

Olvasó

  • Kommunizmus mikor?
  • Adócsökkentés?
  • A társadalom többsége 1989-ben szocializmust kívánt?
  • Bal-jobb-bal!
  • Ereje a munkának van
  • Ki fogja eltartani a parazitákat?
  • Nacionalizmus
  • Össznémet balegyenes
  • Ki a felelős a kapitalizmusért?

  Friss tartalmak listája itt (katt ide)  

Apró javaslat

SZN, 2011, május 31 - 20:50
  • szélsőjobboldal
PDF változatOldal küldése ismerősnekNyomtatóbarát változat

Több, magát kommunistának definiáló oldalon elhűlve tapasztalom, hogy - remélhetőleg jóhiszeműségből - esetenként egyes szerzők cikkei vagy az oldalsó hírsávok (szélső)jobboldali forrásokból vesznek át híreket.

A talán első ránézésre nem feltűnő - de alapvetően káros és veszélyes - jelenség mind a kommunista.net, mind a red-help.net oldalakon is megfigyelhető. (Pl. a Jövőnk.info, vagy a "civillé átmaszkírozott" Fehér Kéményseprők stb. szerepeltetése.)

Megértem, hogy szemezgetnek néhányan máshonnan, de szerintem rendet kell tenni ezen a területen. A nem-kommunista forrásokat csak forráskritikával lehet felhasználni, a nyíltan antikommunista - esetleg ezt taktikai okokból elfedő - szélsőjobboldali oldalakat pedig bojkottálni kell.

Akik írásaikban a szélsőjobboldali szemléletet propagálják, azokat a kommunista mozgalom érdekében előbb figyelmeztetni kell, le kell venni az írásaikat, majd ha nincs változás, ki kell őket tiltani az adott oldalról.

Jobb lenne, ha a szélsőjobboldali szervezetekkel való együttműködést is megszüntetnék néhányan. A legutóbbi, ominózus árverezési ügy kapcsán a hozzám eljutott információk alapján nem igaz, hogy a baloldali otthonvédő és polgárjogi csoportokat, szervezeteket, akár az MKMP-vel elmérgesedett vitában álló Munkáspárt 2006-ot és a hozzájuk kapcsolódó szerény sajtóorgánumokat meghívták volna, de a jobboldali média néhány szélsőjobboldali szervezettel együtt megjelent a helyszínen.

Egyszerűen érthetetlen! Lehet, hogy ebben az esetben ez kommunikációs zavar volt, de információim szerint nem először fordult elő.

A kommunista mozgalom további eltűnésével/feloldódásával/felbomlásával jár az ilyen taktika, ezzel egyszer s mindenkor szakítani kell!

  • SZN blogja
  • A hozzászóláshoz regisztráció és belépés szükséges
  • Nyomtatóbarát változat
  • Oldal küldése ismerősnek
  • PDF változat

Hozzászólás megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás megjelenítési mód a „Beállítás” gombbal rögzíthető.

Nagyon pontosan ez úgy van ma

bors, 2011, június 1 - 10:10

hogy amíg a kuruc -legalábbis napi híranyagok tekintetében- igyekszik igazat írni, aztán ezt az információt a saját érdekei szerinti csomagolásban tálalni és birkák tömegeivel hülyeséget hülyeség hátán megkajáltatni. (de mondom amiből kiindul az legalább valós!)
Nos addig a ballib sajtónak csúfolt szennylapoknál már az alapinformáció sem felel meg a valóságnak. Tehát az a konkrét történés sem igaz, hogy volt, hogy úgy volt, hogy az volt, hogy azt mondta, hogy úgy tette, stb..stb..

Ebben bukott el a baloldal.
Ugyanis ezek (népszabi, hvg, hirszerző, stb..) NEM baloldali lapok, csak szennylapok.

Márpedig amíg nincs hiteles és baloldali sajtó addig 1000%, hogy baloldali politika sem lesz. Se párt, se emberek, de még gondolat se!
És erre bárkivel bármekkora tétben fogadok..

De ti csak homokozzatok tovább.. (van itt rajtam kívül még tucatnyi embernek ugyan olyan technikai jogköre az oldal tartalmait illetően mint nekem - de akinek nincs az is üzenhet adminnak itt a kapcsolat lapon, hogy dolgozna de nincs hol és ezer% ő is kap lehetőséget)

Ám sültgalambot várni, meg közben finnyáskodni az tuti, hogy megy..

  • A hozzászóláshoz regisztráció és belépés szükséges

Mivel saját anyag nincs,

bors, 2011, június 1 - 08:43

Mivel saját anyag nincs, csak abból tudsz főzni ami van. No persze ekkor még mondhatod, hogy csak pár szélsőjobbos forrást akarsz blokkolni, csakhogy a népszabadság vagy a hvg is ugyan olyan mint a jovonk.info. Bocs, a jovonk.info-s oldal kicsivel kevesebbet hazudik. (ha tagadni próbálod a ballib sajtó szemetét akkor rádöntök csak a mai számból 123 olyat ahol tisztán fogható a TÉTELES!hazugság)
Itt kezdődik kérlek az egész probléma.

Ergo ha nincs saját anyagod (mert baloldal=lustaság) akkor szuper jók akár a kurucon vagy a jovonk.info-n megjelentek is akkor ha bizonyos feltételt (mondjuk az igazmondást) teljesítik.

--
És csak neked egy aktuális népszabadság hazugság, olyan friss még ropog, a nol.hu is még csak ma éjszaka hazudozta össze de már megbuktak (egy helyi de baloldali brigád által szerkesztett lapból)
http://www.helikonportal.net/hir/kirugtak-czomat

A kurucinfo is csak azért lett sztár ebben az országban, mert mértékegységekkel kevesebbet hazudott mint kedvenc szenylapjaid..
Ez kérlek a nagybüdös helyzet - ideje finnyáskodás helyett szembenézned vele!

  • A hozzászóláshoz regisztráció és belépés szükséges
SZN képe

Őszinte beszéd, de sajnos

SZN, 2011, június 1 - 08:59

Őszinte beszéd, de sajnos ez pl. számomra (gondolom, nem nagy veszteség) vállalhatatlan.

Azért még egy gondolat az utolsók közül: Ezzel a taktikával "írástudókat" (s itt nem magamra gondolok) nem fogsz az oldal szerzői közé vonzani, szerintem a maradék egy részét is elveszíted. Remélem, hogy a red-help.net szerkesztői más taktikát követnek.

  • A hozzászóláshoz regisztráció és belépés szükséges
Phoenix képe

Kedves SZN

Phoenix, 2011, június 1 - 10:25

Igaz, hogy az a sikamlós helyzet, hogy ezt a portált műszakilag a Vörös Bors barátunkhoz nagggyon-nagggyon közel álló Admin tartja fenn, de azért Neked nem kell feltétlenül komolyan venned Vörös Bors hiperaktív szédelgéseit. Ugyanis az Admin - bár eddig elkövetett néhány nem túl korrekt stiklit - annyira van gerinces, hogy ne kövessen el durva hatalommal való visszaélést.

Szerintem Bors barátunk hamarosan lecsillapodik.

Én nem hagynám itt a portált az ő butaságai miatt. Hidd el, tudom mit beszélek - idestova harmadik éve próbál intellektuálisan megalázni és mindig csak magát teszi nevetségessé. Ő már csak ilyen.

  • A hozzászóláshoz regisztráció és belépés szükséges

A jelenlegi ámokfutása

olvasó, 2011, június 1 - 13:50

A jelenlegi ámokfutása már elég régóta tart. Lehet, nagyobb mennyiséget halmozott fel ajzószerekből, ami elég aggasztó.

  • A hozzászóláshoz regisztráció és belépés szükséges

Csakhogy idegesítselek

bors, 2011, június 1 - 09:14

Nézd nekem szűken -nagyon nagyon szűken!- számolva is legalább 2 cikkemet már átlopták a kurucra.
Persze kicsit bosszant, hogy az átvételkor a szokásos zsidózásukat is hozzápakolták, de azért nem tud érdekelni mert az alapanyag legalább az igaz. (pl így lett botrány melyik parlamenti képviselő mennyi pénzt vesz fel. /Lázár stb../ Azaz ha nem lopják el nem lett volna belőle országra szóló botrány se)

Kezd ott a gondolatot, hogy ma NINCS sajtó.
Nuku!
Mutatóba se..egy se!

Két propaganda gépezet működik, amelyek közül az áll mindig nyerésre amelyik kevesebbet hazudik. A ballibesnek csúfoltak közt imádnám ha a mai termésből csak 1hírt csak 1 aprócskát tudnál mutatni ami igaz. (amúgy ha én lennék a népszabi tulaja, akkor ma én is csak hazugságot írattatnák félhülyékkel, hisz minek ide Görögország?)

Persze tudom te a csapatnak szurkolsz, ezért is reklamálod a kaján azt, hogy nem izlik.
Csakhogy te még egyszer sem toltad ki a kertbe az arcod kapálni.. de még füvet nyírni se.

Amúgy meg leszarom ki ír ide, ez már amúgy is tök régóta három lusta hülye homokozója..

  • A hozzászóláshoz regisztráció és belépés szükséges

Kommunista fórum:

r-d, 2011, június 1 - 06:55

http://sgforum.hu/forum.php3?azonosito=mpforum
Munkásmozgalmi fórum

  • A hozzászóláshoz regisztráció és belépés szükséges

Kapcsolódó cimkék:

  • A gyilkos norvég Magyarországon cigányokat gyilkolt volna
  • Szálasi, a modell
  • Magyarhoni szimbólum-politizálás
  • Szabadlábon a járőrözők
  • Fogynak a német nácik, ezért egyesülnek

Az oldalhoz álnéven, hamis adatokkal is hozzá lehet szólni. Minden írás a szerzők tulajdona. Nem feltétlenül értünk velük egyet!
Felhasználói adatokat, információkat nem gyűjtünk és nem szolgáltatunk. A „jó ízlést” sértő hozzászólásokat eltávolítjuk.