Címlap

Kommunista.NET

Világ proletárjai egyesüljetek!

Secondary links

  • Címlap
  • Könyvtár
    • História
  • Fórumok
  • Blogok
    • Thürmer Gyula
    • Comrade
    • Deák András
    • plaly
    • Szilmester
    • Encore
    • Red Star
    • Phoenix
  • Videók
    • Munkáspárt ma
    • A nagy kiárusítás
    • A Világkormány 3/3
    • A Világkormány 2/3
    • A Világkormány 1/3
    • I Am A Communist
    • Szalontüdő
    • Szegénység nem szégyen
    • Marxista Tanulókör - 1
    • Marxista Tanulókör - 2
  • Humor
  • Neofiták
    • Kerényi Imre rendező
    • Kondor Katalin újságíró
    • Kun Miklós történész
    • Szaniszló Ferenc újságíró
  • Program
  • Szerk!
  • Kapcsolat
Címlap Blogok SZN blogja
  • Rádió.hu
  • Wiki
  • Posta
  • Néplap

A szegénység NEM szégyen, a rendszer tett azzá..

  • Új felhasználó
  • Elfelejtett jelszó

Rendszerváltásról


Idézetek

Holokauszt

"Egyszer eljön a nap, amikor feláll valami elmebeteg, és azt mondja, hogy mindez meg se történt."

— Dwight D.Eisenhower

Olvasó

  • Kommunizmus mikor?
  • Össznémet balegyenes
  • Adócsökkentés?
  • A társadalom többsége 1989-ben szocializmust kívánt?
  • Bal-jobb-bal!
  • Ereje a munkának van
  • Ki fogja eltartani a parazitákat?
  • Nacionalizmus
  • Ki a felelős a kapitalizmusért?

  Friss tartalmak listája itt (katt ide)  

Mától új világ kezdődött Magyarországon

SZN, 2011, július 1 - 01:23
  • sajtószabadság
PDF változatOldal küldése ismerősnekNyomtatóbarát változat

Mától szigorú szankciókkal sújthatják a gazdasági céllal kiadott nyomtatott és online sajtótermékeket, s általában véve az egész sajtót.

A hozzászólásokért pedig az oldal tulajdonosa lesz a felelős.

Kérdés, hogy egy .net domainnévvel, valószínűsíthetően - persze ezt nem tudom - nem magyar szerveren futó oldalra, amely ráadásul nem is üzleti alapon működik (egy ideje nem nagyon látok reklámokat), vonatkoznak-e a törvény legsúlyosabb szankciói.

Szerintem nem, de a kérdés korántsem egyszerű, hiszen az oldal tevékenysége egyértelműen Magyarországra irányul. Jó lenne ezt jogilag egyértelműen tisztázni.

A szabadabb légkör mindenképpen növelheti az oldal vonzerejét.

Viszont a meglehetősen bizonytalan jogi helyzetben azt javaslom, hogy az élő személyeket illető negatív kritikákat próbáljuk a lehető legkorrektebben - hiteles forrásokkal alátámasztva - közölni, s javaslom Borsnak és a többi adminnak, hogy ilyen esetekben a korábbiaknál szigorúbban moderáljon, elsősorban a saját érdekében (érdekükben).

  • SZN blogja
  • Új hozzászólás
  • Nyomtatóbarát változat
  • Oldal küldése ismerősnek
  • PDF változat

Hozzászólás megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás megjelenítési mód a „Beállítás” gombbal rögzíthető.

Találós kérdés:

nagylajos, 2011, július 1 - 14:01

Ki volt az a nagyon okos, rendkívül széles látókörű, elvi következetesség és tisztaság nagy bajnoka, aki azt találta írni, nem olyan rég, hogy "Áhh... nem kell törődni ezzel a Média törvénnyel, csak két tőkés érdekcsoport harcáról van itten szó, semmi többről!"

Aki meg ezt (is) benyelte neki az húzzon (utána) a sarokba!

[Amúgy ez a világ nem most kezdődött, csak immár szépen fejlődik a maga útján.]

  • válasz

Pont ez a célja: az

tovaris, 2011, július 1 - 12:03

Pont ez a célja: az elrettentés! Tudjátok, mit mondott a papagáj a macska szájában? - Nem kell beszarrrrrrrrrrrrrrrrrrrni!

Tovaris

  • válasz

Nicht beszáren!

Vendég, 2011, július 1 - 12:27

Csak meg kell tanulni világosan, de óvatosan fogalmazni.
Marci

  • válasz

Nem kell berosálni, de

nagylajos, 2011, július 1 - 14:02

Nem kell berosálni, de azért fossunk attól, nehogy "rosszat" írjunk!

  • válasz
SZN képe

A Népszavát már perlik

SZN, 2011, július 1 - 12:05

A Népszavát már perlik egy komment miatt, mert Orbán halálát kívánta. Bármelyikünk lehetne...

  • válasz

Nem per, sokkal rosszabb

nagylajos, 2011, július 1 - 14:00

Nem per, sokkal rosszabb annál: hatósági eljárás.

  • válasz

Ez

vitorla123, 2011, július 1 - 05:34

a red-helpre fokozottan érvényes! Kérek mindenkit aki átvesz anyagokat,vagy át tesz az előbb Vöröskutyával egyeztessen! Kösz. Vitorla

  • válasz

Az oldalhoz álnéven, hamis adatokkal is hozzá lehet szólni. Minden írás a szerzők tulajdona. Nem feltétlenül értünk velük egyet!
Felhasználói adatokat, információkat nem gyűjtünk és nem szolgáltatunk. A „jó ízlést” sértő hozzászólásokat eltávolítjuk.