Mától új világ kezdődött Magyarországon
Mától szigorú szankciókkal sújthatják a gazdasági céllal kiadott nyomtatott és online sajtótermékeket, s általában véve az egész sajtót.
A hozzászólásokért pedig az oldal tulajdonosa lesz a felelős.
Kérdés, hogy egy .net domainnévvel, valószínűsíthetően - persze ezt nem tudom - nem magyar szerveren futó oldalra, amely ráadásul nem is üzleti alapon működik (egy ideje nem nagyon látok reklámokat), vonatkoznak-e a törvény legsúlyosabb szankciói.
Szerintem nem, de a kérdés korántsem egyszerű, hiszen az oldal tevékenysége egyértelműen Magyarországra irányul. Jó lenne ezt jogilag egyértelműen tisztázni.
A szabadabb légkör mindenképpen növelheti az oldal vonzerejét.
Viszont a meglehetősen bizonytalan jogi helyzetben azt javaslom, hogy az élő személyeket illető negatív kritikákat próbáljuk a lehető legkorrektebben - hiteles forrásokkal alátámasztva - közölni, s javaslom Borsnak és a többi adminnak, hogy ilyen esetekben a korábbiaknál szigorúbban moderáljon, elsősorban a saját érdekében (érdekükben).


Találós kérdés:
Ki volt az a nagyon okos, rendkívül széles látókörű, elvi következetesség és tisztaság nagy bajnoka, aki azt találta írni, nem olyan rég, hogy "Áhh... nem kell törődni ezzel a Média törvénnyel, csak két tőkés érdekcsoport harcáról van itten szó, semmi többről!"
Aki meg ezt (is) benyelte neki az húzzon (utána) a sarokba!
[Amúgy ez a világ nem most kezdődött, csak immár szépen fejlődik a maga útján.]
Pont ez a célja: az
Pont ez a célja: az elrettentés! Tudjátok, mit mondott a papagáj a macska szájában? - Nem kell beszarrrrrrrrrrrrrrrrrrrni!
Tovaris
Nicht beszáren!
Csak meg kell tanulni világosan, de óvatosan fogalmazni.
Marci
Nem kell berosálni, de
Nem kell berosálni, de azért fossunk attól, nehogy "rosszat" írjunk!
A Népszavát már perlik
A Népszavát már perlik egy komment miatt, mert Orbán halálát kívánta. Bármelyikünk lehetne...
Nem per, sokkal rosszabb
Nem per, sokkal rosszabb annál: hatósági eljárás.
Ez
a red-helpre fokozottan érvényes! Kérek mindenkit aki átvesz anyagokat,vagy át tesz az előbb Vöröskutyával egyeztessen! Kösz. Vitorla