Címlap

Kommunista.NET

Világ proletárjai egyesüljetek!

Secondary links

  • Címlap
  • Könyvtár
    • História
  • Fórumok
  • Blogok
    • Thürmer Gyula
    • Comrade
    • Deák András
    • plaly
    • Szilmester
    • Encore
    • Red Star
    • Phoenix
  • Videók
    • Munkáspárt ma
    • A nagy kiárusítás
    • A Világkormány 3/3
    • A Világkormány 2/3
    • A Világkormány 1/3
    • I Am A Communist
    • Szalontüdő
    • Szegénység nem szégyen
    • Marxista Tanulókör - 1
    • Marxista Tanulókör - 2
  • Humor
  • Neofiták
    • Kerényi Imre rendező
    • Kondor Katalin újságíró
    • Kun Miklós történész
    • Szaniszló Ferenc újságíró
  • Program
  • Szerk!
  • Kapcsolat
Címlap Blogok Koterba blogja
  • Rádió.hu
  • Wiki
  • Posta
  • Néplap

A szegénység NEM szégyen, a rendszer tett azzá..

  • Új felhasználó
  • Elfelejtett jelszó

Rendszerváltásról


Idézetek

Berecz János a Munkáspártról

"A Munkáspárt most is zsákutcában találta magát. A többi politikai erő nem vállal vele közösséget. A kérdés: miért van ez és ki a hibás? - tanulmányozás tárgya.
Megpróbált az elnöke erőt sugározni, hangoztatva, hogy a kormányváltás másodlagos, és a legfontosabb feladat a Munkáspárt parlamentbe juttatása. "Egyedül is erősek vagyunk!" - hangoztatta.
Valamikor kedveltem ezt a pártot, ezért sajnálkozva jelentem ki: a pártelnök a párttal együtt megy majd nyugdíjba! Nagyon sajnálom, hogy ez a megállapítás a tapasztalás és nem a cinizmus terméke.

— Berecz János

Olvasó

  • Kommunizmus mikor?
  • Össznémet balegyenes
  • Adócsökkentés?
  • A társadalom többsége 1989-ben szocializmust kívánt?
  • Bal-jobb-bal!
  • Ereje a munkának van
  • Ki fogja eltartani a parazitákat?
  • Nacionalizmus
  • Ki a felelős a kapitalizmusért?

  Friss tartalmak listája itt (katt ide)  

Előállították Szima Juditot.

Koterba, 2011, június 4 - 11:33
  • diktatúra
  • megfélemlítés.
PDF változatOldal küldése ismerősnekNyomtatóbarát változat

Előállították Szima Juditot

Hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények miatt (persze. Tudjuk mi, hogyan megy ez!) pénteken nyomozás indult a Tettrekész Magyar Rendőrség Szakszervezete működése során elkövetett cselekmény miatt ismeretlen tettes ellen. A nyomozást a Kaposvári Nyomozó Ügyészség konkrét adatokkal alátámasztott feljelentés alapján rendelte el. (Jó kis - tetű - ország ez! Feljelentő, - tetű - feljelentő hátán)

Gyanúsítottként hallgatják ki Szima Juditot, a Tettrekész Magyar Rendőrség Szakszervezet főtitkárát péntek késő délután óta a szekszárdi rendőrségen a kaposvári nyomozóügyészek.

A Tettrekész honlapján péntek este megjelent hír szerint a főtitkár előállítása előtt házkutatás tartottak a szakszervezet szekszárdi irodájában.
hirdetés

A teol.hu úgy értesült, hogy Szima Judit kihallgatása késő este is folyamatban van. A portál hivatalosan meg nem erősített információi szerint a nyomozóügyészek elsősorban arra kíváncsiak, hogy a főtitkár költött-e, illetve ha igen, mennyit a szakszervezet pénzéből saját céljaira.

A kormány és a rendvédelmi dolgozók tárgyalásaira a Tettrekészt nem hívták meg, ezért tagjaik rendszeresen tüntetnek a Kossuth téren. Csütörtöki demonstrációjukon is elterjedtek már olyan hírek, hogy Szima Juditot elő akarják állítani.
MTI

Na ugye, hogy igazam lett! (A kurva életbe!)
Tudják ezek a fiuk, hogyan kell a hatalmat fel/ki használni!
Látod Vitorla, vannak még követőid. (A kurva életbe!)
Jó tanítómestereik voltak a kádercsemetéknek (lsd. Kövér, Orbán, Polt, stb. stb.)
(A kurva életbe!)
Koterba.

  • Koterba blogja
  • Új hozzászólás
  • Nyomtatóbarát változat
  • Oldal küldése ismerősnek
  • PDF változat

Hozzászólás megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás megjelenítési mód a „Beállítás” gombbal rögzíthető.

Al Caponét sem a

tovaris, 2011, június 4 - 15:52

Al Caponét sem a töméntelen gyilkosság miatt ítélték el, hanem adócsalásért. Viszont Szima Judit úrhölgy ideológiailag erősen kötődik a Jobbikhoz, talán Vona önjelölt nemzetvezető úrral és Morvay Krisztina nemzet- és ősanyával is lehetne ilyen eljárást folytatni. Ettől függetlenül erősen koncepciós "illata" van a dolognak...

Tovaris

  • válasz
Phoenix képe

Igen, a hölgy és szakszervezete ...

Phoenix, 2011, június 4 - 22:05

... erősen jobbikos. Nem is olyan régen, 2009-ben - egészen felháborító módon - a hölgy, a szakszervezete nevében együttműködési szerződést írt alá a Jobbikkal (http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=81593) bár amikor ezért kérdőre vonták, akkor azzal védekezett, hogy ők minden potenciális leendő parlamenti pártot megkerestek, de csak a Jobbik válaszolt. Az nem jutott eszébe, hogy egy ilyen együttműködés bármelyik párttal súlyosan ellenkezik a polgári demokrácia alapelveivel. Így egyáltalán nem véletlen, hogy csak a Jobbik reagált a megkeresésre (illetve az eléggé véletlen, hogy a Fidesz nem reagált).

Ugyanakkor a jelenlegi eljárás - amely időzítését tekintve egészen biztosan koncepciós, de nem lehetetlen, hogy a tartalmát tekintve is az (a hírek szerint egy egyszer már bűncselekmény hiányában lezárt esetet melegítettek fel) - ugyanazért felháborító, amiért számomra felháborító volt a Szovjetunió főállamügyészének 1987-es határozata, amelyben a Buharin és társai ellen hozott elmarasztaló ítéletek megsemmisítését nem terjesztették ki az ugyanazon eljárásban elítélt Jezsov ítéletére.

Bármennyire elítélem a hölgy politikai világnézetét, egy ellene indított koncepciós eljárás ugyanúgy felháborít, mint a bárki más ellen indított. Ugyanez persze vonatkozik az MSZP-s politikusokra is. Amikor tiltakozom az ellenük indított koncepciós perek sorozata ellen, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy ma született bárányoknak tartom őket.

  • válasz

A hűtlen kezelés szinte

olvasó, 2011, június 4 - 18:26

A hűtlen kezelés szinte bárkire alkalmazható, innét a koncepciós illat.

  • válasz

Meg kell szervezni

vitorla123, 2011, június 4 - 21:16

a védelmét a jogsegély szolgálaton keresztül, vagy a TASZ-t kell felkérni. A red-helpen most nincs pénz erre,de gyűjtünk rá,ha van adakozó és jogi segítséget is biztosítani tudunk.Nagy tapasztalatú ügyvéd személyében!A párt kötődés ebben az esetben lényegtelen,hiszen a célunk ugyan az. A többit majd az "Őrszobán"! Vitorla

  • válasz

Van a jobbiknak sok

tovaris, 2011, június 4 - 21:22

Van a jobbiknak sok ügyvédje. Ott a Gaudi Nagy Tamás, pl. Miért mi védjük?

Tovaris

  • válasz

Honnan tudod

vitorla123, 2011, június 4 - 21:49

hogy védik? Ez nem olyan egyszerű,ha csinálják,akkor hagyjuk. De őrizetbe vették,valószínűen szakszervezeti tevékenysége miatt!Ha kéri mért ne segítenénk? Vitorla

  • válasz

Kapcsolódó cimkék:

  • Az Unió első fasiszta állama
  • Itt vannak a forradalmárok!
  • A polgári demokrácia jobb, mint a diktatúra
  • Kőbe vésték a brutális bankadót
  • Távirat a tegnapi tüntetésről + hanganyag

Az oldalhoz álnéven, hamis adatokkal is hozzá lehet szólni. Minden írás a szerzők tulajdona. Nem feltétlenül értünk velük egyet!
Felhasználói adatokat, információkat nem gyűjtünk és nem szolgáltatunk. A „jó ízlést” sértő hozzászólásokat eltávolítjuk.