Előállították Szima Juditot.
Előállították Szima Juditot
Hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények miatt (persze. Tudjuk mi, hogyan megy ez!) pénteken nyomozás indult a Tettrekész Magyar Rendőrség Szakszervezete működése során elkövetett cselekmény miatt ismeretlen tettes ellen. A nyomozást a Kaposvári Nyomozó Ügyészség konkrét adatokkal alátámasztott feljelentés alapján rendelte el. (Jó kis - tetű - ország ez! Feljelentő, - tetű - feljelentő hátán)
Gyanúsítottként hallgatják ki Szima Juditot, a Tettrekész Magyar Rendőrség Szakszervezet főtitkárát péntek késő délután óta a szekszárdi rendőrségen a kaposvári nyomozóügyészek.
A Tettrekész honlapján péntek este megjelent hír szerint a főtitkár előállítása előtt házkutatás
tartottak a szakszervezet szekszárdi irodájában.
hirdetés
A teol.hu úgy értesült, hogy Szima Judit kihallgatása késő este is folyamatban van. A portál hivatalosan meg nem erősített információi szerint a nyomozóügyészek elsősorban arra kíváncsiak, hogy a főtitkár költött-e, illetve ha igen, mennyit a szakszervezet pénzéből saját céljaira.
A kormány és a rendvédelmi dolgozók tárgyalásaira a Tettrekészt nem hívták meg, ezért tagjaik
rendszeresen tüntetnek a Kossuth téren. Csütörtöki demonstrációjukon is elterjedtek már olyan
hírek, hogy Szima Juditot elő akarják állítani.
MTI
Na ugye, hogy igazam lett! (A kurva életbe!)
Tudják ezek a fiuk, hogyan kell a hatalmat fel/ki használni!
Látod Vitorla, vannak még követőid. (A kurva életbe!)
Jó tanítómestereik voltak a kádercsemetéknek (lsd. Kövér, Orbán, Polt, stb. stb.)
(A kurva életbe!)
Koterba.


Al Caponét sem a
Al Caponét sem a töméntelen gyilkosság miatt ítélték el, hanem adócsalásért. Viszont Szima Judit úrhölgy ideológiailag erősen kötődik a Jobbikhoz, talán Vona önjelölt nemzetvezető úrral és Morvay Krisztina nemzet- és ősanyával is lehetne ilyen eljárást folytatni. Ettől függetlenül erősen koncepciós "illata" van a dolognak...
Tovaris
Igen, a hölgy és szakszervezete ...
... erősen jobbikos. Nem is olyan régen, 2009-ben - egészen felháborító módon - a hölgy, a szakszervezete nevében együttműködési szerződést írt alá a Jobbikkal (http://www.nepszava.hu/articles/article.php?id=81593) bár amikor ezért kérdőre vonták, akkor azzal védekezett, hogy ők minden potenciális leendő parlamenti pártot megkerestek, de csak a Jobbik válaszolt. Az nem jutott eszébe, hogy egy ilyen együttműködés bármelyik párttal súlyosan ellenkezik a polgári demokrácia alapelveivel. Így egyáltalán nem véletlen, hogy csak a Jobbik reagált a megkeresésre (illetve az eléggé véletlen, hogy a Fidesz nem reagált).
Ugyanakkor a jelenlegi eljárás - amely időzítését tekintve egészen biztosan koncepciós, de nem lehetetlen, hogy a tartalmát tekintve is az (a hírek szerint egy egyszer már bűncselekmény hiányában lezárt esetet melegítettek fel) - ugyanazért felháborító, amiért számomra felháborító volt a Szovjetunió főállamügyészének 1987-es határozata, amelyben a Buharin és társai ellen hozott elmarasztaló ítéletek megsemmisítését nem terjesztették ki az ugyanazon eljárásban elítélt Jezsov ítéletére.
Bármennyire elítélem a hölgy politikai világnézetét, egy ellene indított koncepciós eljárás ugyanúgy felháborít, mint a bárki más ellen indított. Ugyanez persze vonatkozik az MSZP-s politikusokra is. Amikor tiltakozom az ellenük indított koncepciós perek sorozata ellen, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy ma született bárányoknak tartom őket.
A hűtlen kezelés szinte
A hűtlen kezelés szinte bárkire alkalmazható, innét a koncepciós illat.
Meg kell szervezni
a védelmét a jogsegély szolgálaton keresztül, vagy a TASZ-t kell felkérni. A red-helpen most nincs pénz erre,de gyűjtünk rá,ha van adakozó és jogi segítséget is biztosítani tudunk.Nagy tapasztalatú ügyvéd személyében!A párt kötődés ebben az esetben lényegtelen,hiszen a célunk ugyan az. A többit majd az "Őrszobán"! Vitorla
Van a jobbiknak sok
Van a jobbiknak sok ügyvédje. Ott a Gaudi Nagy Tamás, pl. Miért mi védjük?
Tovaris
Honnan tudod
hogy védik? Ez nem olyan egyszerű,ha csinálják,akkor hagyjuk. De őrizetbe vették,valószínűen szakszervezeti tevékenysége miatt!Ha kéri mért ne segítenénk? Vitorla