Címlap

Kommunista.NET

Világ proletárjai egyesüljetek!

Secondary links

  • Címlap
  • Könyvtár
    • História
  • Fórumok
  • Blogok
    • Thürmer Gyula
    • Bűnbánó
    • Comrade
    • Deák András
    • Mobilpista
    • plaly
    • Somi Judit
    • Szilmester
    • tkaroly
    • Encore
    • Red Star
    • Phoenix
  • Videók
    • Munkáspárt ma
    • A nagy kiárusítás
    • A Világkormány 3/3
    • A Világkormány 2/3
    • A Világkormány 1/3
    • I Am A Communist
    • Szalontüdő
    • Horthy-korszak + Horthy-kultusz
    • Marxista Tanulókör - 1
    • Marxista Tanulókör - 2
  • Humor
  • Neofiták
    • Kerényi Imre rendező
    • Kondor Katalin újságíró
    • Kun Miklós történész
    • Szaniszló Ferenc újságíró
  • Program
  • Szerk!
    • Házirend
    • Le a fasisztázással, le a nácizással!
  • Kapcsolat
Címlap

A szegénység NEM szégyen, a rendszer tett azzá..


A kapitalizmus áldozatai


Kik kommunisták?


Feltétel nélküli ALAPJÖVEDELMET!


Hajrá kísértet!


  • Új felhasználó
  • Elfelejtett jelszó

Kommunista Hírlevél

Nagyon ritkán küldünk, és csak valóban érdekes dolgokat. Bármikor le lehet róla íratkozni.


Rendszerváltásról


Idézetek

1956

"1956-ban olyan súlyos, kritikus helyzet állt elő, amelynek tudományosan ellenforradalom a megnevezése. Mi tudjuk, hogy annak, ami 1956-ban történt, ez a tudományos meghatározása. De van más fogalom is, amit mindnyájan elfogadhatunk: az egy nemzeti tragédia volt."

— Kádár János

Olvasó

  • Az osztályharc meghaladásának kora
  • Kommunizmus mikor?
  • Adócsökkentés?
  • A társadalom többsége 1989-ben szocializmust kívánt?
  • Bal-jobb-bal!
  • Ereje a munkának van
  • Ki fogja eltartani a parazitákat?
  • Nacionalizmus
  • Össznémet balegyenes
  • Ki a felelős a kapitalizmusért?

MEBAL.hu

  • indokolatlan nácizás
  • első ediktum
  • kapitalizmus=holokauszt?
  • kettős mérce
  • magyarozás
  • demokrata?
  • persze hogy balos!
  • Get out álbaloldal
  • Szeretnétek békét kötni?

  Friss tartalmak listája itt (katt ide)  

Humor: 10 érv a melegházasság ellen

Encore, 2010, június 17 - 23:47
  • homoszexualitás
  • humor
PDF változatOldal küldése ismerősnekNyomtatóbarát változat

01) A melegség nem természetes. Egy igazi amerikai visszautasít minden olyan természetellenes dolgot, mint pl. a szemüveg, a poliészter, vagy a légkondícionálás.

02) A melegházasság melegségre fogja bátorítani az embereket, ugyanúgy, ahogy magas emberek társaságában magasabbak leszünk.

03) A melegházasság legalizálása ajtót nyit majd mindenféle őrült viselkedés előtt. Az emberek még a házikedvenceikkel is össze akarnak majd házasodni, mert egy kutya emberi jogokkal rendelkezik, és alá tudja írni a házassági szerződést.

04) A hetero házasság régóta létezik, és egyáltalán nem változott azóta; a nő még mindig tulajdon, a feketék nem házasodhatnak fehérrel, és a válás törvénytelen.

05) Ha a melegházasság megengedett lenne, az a hetero házasság jelentőségét csökkentené; Britney Spears 55 órás, "csak buliból" köttetett házasságának szentsége romba dőlne.

06) A hetero házasság indokolt, mert gyermekek születnek belőle. A meleg, vagy terméketlen pároknak, és az öregeknek nem szabadna házosodniuk, mert az árvaházaink még nincsenek tele, és a világnak több gyerekre van szüksége.

07) Nyilvánvalóan a meleg szülők gyereke is meleg lesz, ahogyan a hetero szülők csak hetero gyereket nevelnek.

08) A melegházasságot nem támogatják a vallások. A miénkhez hasonló teokráciában egyetlen vallás értékrendje követendő az egész országban. Ezért van csak egyetlen vallás Amerikában.

09) Egy gyerek sikeres felneveléséhez szükség van egy férfi és egy női szerepmodellre. Társadalmunk ezért kifejezetten tiltja az egyedülálló szülőknek a gyereknevelést.

10) A melegházasság a társadalom alapját változtatja meg; soha nem tudnánk új szociális normákhoz alkalmazkodni. Ugyanígy nem alkalmazkodtunk az autókhoz, a szolgáltatási szektorhoz a gazdaságban, vagy a hosszabb élettartamhoz.

Forrás: http://zh-cn.facebook.com/note.php?note_id=352914528008

  • Új hozzászólás
  • Nyomtatóbarát változat
  • Oldal küldése ismerősnek
  • PDF változat

Strasbourg: az egyneműek házassága nem egyetemes jog

tovaris, 2010, június 25 - 22:18

Az európai országok nem kötelesek engedélyezni az egyneműek házasságát- döntött pénteken az Emberi Jogok Európai Bírósága.
Meleg jogvédő csoportok mégis részleges győzelemként értékelték a döntést, mert a bíróság elismerte: egyre nagyobb az egyetértés abban, hogy az egyneműek kapcsolatát törvényileg kell elismerni.
A testület hét bírája egyhangúlag döntött úgy, hogy két osztrák férfire, akiktől megtagadták a házasságkötés lehetőségét, nem vonatkozik az európai emberi jogi egyezmény által biztosított házasságkötési jog.

Tovaris

  • válasz

Dacára annak,hogy egy

deakandras, 2010, június 19 - 22:21

Dacára annak,hogy egy alkalommal felhoztam a témát,én nem igazán foglalkozom a dologgal.Számomra a heteroszexualitás a természetes,de ha valakinek másmilyen a beállítottsága,azt se rekesztem ki,elfogadom,hogy van ilyen.Mindenkinek a szuverén joga a vallása,hite,értékrendje vagy a szexuális beállítotsága.

  • válasz

erre

montenegrin, 2010, június 18 - 20:45

mint hithű kommunista is csak annyit tudok mondani hogy a melegházasság nem csak fajtalan, de az emberi faj elárulása is. szerintem fölös indokokat keresni, legbelül mindenki tudhatja hogy így van

  • válasz

Kommunista nem hivatkozhat a fajelméletre!

tovaris, 2010, június 18 - 21:49

Ne haragudj, de ez totális náci fajelmélet. Maga a "fajtalankodás" is idióta meghatározás, mert ebben az esetben ember emberrel létesít nemi kapcsolatot, csak lehet, hogy két azonos nemű, vagy eltérő korú, esetleg pedofília, stb. Tehát bűncselekmény történik egy fajon belül (ember-ember között). Fajtalankodásról akkor van szó, ha egy ember egy állattal (ló, tehén, birka, kecske, kutya, hogy csak a leggyakoribbakat említsem) létesít nemi kapcsolatot, ilyenkor többnyire mindig az állat akarata ellenére. Én is viszolygok a homoszexuális kapcsolatok miatt - sőt undort is érzek, de tartózkodom a náci fajelmélet mindennemű felemlítésétől. Aki ilyent mond, az nem kommunista - higgye azt bármennyire is magáról...

Tovaris

  • válasz

Hozzászólásom csak az

Encore, 2010, június 18 - 18:45

Hozzászólásom csak az érveket cáfolja meg (a la Mandiner Blog). Csak azt kívántam vele felhozni, hogy a homoszexuálisok elleni propaganda olyan sebekből vérzik, melyek a mostani érvek szempontjából nem felelnek meg. Vagyis. a heterók sem képesek a mai neoliberális kultúrkörben felmutatni olyasmit, ami ilyen esetekben alkalmazható lenne.

  • válasz

Én értem a

tovaris, 2010, június 18 - 07:54

Én értem a viccet...

Tovaris

  • válasz

Üdv

Vendég, 2010, június 18 - 01:57

Encore szép kis buzipropagandát sikerült beraknod viccként feltüntetve,esetleg érintett vagy?Használd ki a lehetőséget,mert ha újra szocializmus lesz akkor nem nagyon lesz módod ilyesmire.

  • válasz

Disztingváljunk, kérem!

tovaris, 2010, június 18 - 18:06

Elképesztő ostobaságokat írogatsz ide be, alább meggyőződhetsz róla. Vedd már észre, hogy itt nem hülyék, hanem kommunisták fordulnak elő zömmel. Sok közöttünk a nálad sokkal intelligensebb, képzettebb elme, mi nem etetünk benneteket hasonló ostobaságokkal. Én is viszolygok a homoszexualitástól, pedig katolikus sem vagyok, de tudomásul veszem, hogy "az Isten ilyeneket is teremtett". Na és? Miért zavar ez téged? Másokról feltételezni, hogy akármilyen nemi identitása van, nem csak hogy illetlen, hanem sértő is.

Tovaris

  • válasz

Egy nagyon cikis dolog van ebben ...

Phoenix, 2010, június 18 - 16:34

... a meleg propagandában. Bármelyik pontját nagyon nehéz lenne megcáfolni.

Amúgy a propaganda nem ördögtől való dolog. Csak a hazug propaganda az. Például, amelyik azt állítja, hogy a házasság célja a gyermek - lásd Katolikus Egyház (papi cölibátus mellett!!!), Kereszténydemokrata Néppárt.

  • válasz

Nem húzom az időt

Vendég, 2010, június 19 - 00:26

a lényeg:Mindegyik pontja csupán propagandafogás,amely azt a célt szolgálja hogy ne normális irányba haladjon az emberiség,hanem egynémely deviáns kisebbség ráerőszakolja az akaratát a tudatlan félrevezetett többségre.Ez persze nem csak ennél a kérdésnél van így hanem az élet számos más területén is.Amióta ideiglenesen győzött a kapitalizmus,azóta a magukat kommunistának vallók egy része is beveszi ezt a kapitalista mételyt, melyet ránk erőszakolnak 20 éve.Kedves Tovaris."Disztingváljunk.."kezdetű írásodra annyit reflektálnék,hogy Te képtelen vagy kezelni az indulataidat,nem értesz összefüggéseket különböző témákban,hiányos tudásodat sokszor puszta támadással pótolod,képtelen vagy leplezni az indulataidat,és még sorolhatnám.Nem teszem,mert nincs értelme.Kedves Zstoth,nem tudom mit akarsz ezzel hogy '61 ben kivették a BTK-ból a homoszexuálisok büntethetőségét?.Más az elmélet és más a gyakorlat...A szocializmus idején is voltak buzik,és lesznek mindig is.A különbség az hogy akkor ha nem hivalkodtak nem bántotta senki őket,viszont ha igen akkor kaptak érte.És ez így lesz akkor is ,amikor újra győz véglegesen a szocializmus.Nade pár szóban a "pontok"megcáfolhatatlanságáról,aztán a témát részemről lezártam mert vannak fontosabb dolgok is.1/a "melegség" valóban nem természetes állapot,ez egy betegség,pont mint bármilyen más betegség.Az Amerikai imperialisták véleménye pedig nem lehet mérvadó egy kommunista számára.Egyébként egy tárgy,nem hasonlítható össze egy emberrel.2/A magasság nem betegség,kivéve extrém esetekben,azonban sok alacsony önértékelési zavarral küzdő ember szeretne magassá válni. Mint ahogy sok egyébként heteroszexuális ember úgymond divatból buzeránssá szeretne válni, pont az efféle propaganda hatás miatt,mert így úgy érzi hogy trendi stb lehet.3/
Amerikában rengeteg ilyen eset történt,a börtönbezárt kutyától,a feleségül vett macskáig,olvasgassatok utánna...4/Ezek a dolgok változtak,részben helyesen.5/a BS-féle embereknek 5 év átnevelőtábor kellene...Nem az ilyen hulladékok a mércék.A normális házasság példája , Kádár elvtárs és feleségéépéldául6/Így van, indokolt mert így marad fenn az emberiség.A teméketlen párok fogadhassanak örökbe gyereket amennyiben tisztességes életet élnek,az öregeknek már felesleges gyerek ha fiatalon nem kellett,és a házasság is,a melegek pedig otthon csináljanak bármit,csak ne reklámozzák.Akinek nincs lába ne akarjon lépcsőn felsprintelő világbajnok lenni...7/ Természetes úton kizárólag a normális házaspárok képesek gyereket előállitani,az is természetes hogy ebből egy bizonyos százalék beteg lesz,vak,homokos,süket,autista stb.Normális úton az úgynevezett melegek nem tudnak gyereket előállítani,sajnos el kell fogadniuk hogy a gyerekről le kell mondani.8/A vallások véleménye,egy kommunistát nem igazán befolyásol...9/Ha egy homoszexuális szeretne egyedül nevelni egy gyereket ehhez miért kellene melegházasságot kötnie?Persze én az egyedül nevelést sem tartom helyesnek10/Helyes meglátás,az emberek jelentős része nem képes alkalmazkodni a káros szociális normákhoz, emiatt van annyi lelkibeteg,depressziós,ideggyenge,psychopata stb ember a mai társadalomban.........Nos röviden ennyi,egyébként én nem utálom az ilyen beteg embereket,sőt semmi bajom nincsen azon részükkel akik kultúráltan viselkedve élnek.Azonban a többségi társadalomnak az az érdeke hogy egészséges embereket neveljen ki.És ahogy Rákosi elvtárs mondaná:"Ahol fát vágnak,ott hullik a forgács."

  • válasz

Sztálin mondta

Phoenix, 2010, június 19 - 11:29

A többi érved pontosan ennyire meggyőző.

Ott, ahol szó nincs osztályviszonyokról, "Amerikai imperialistákkal", "kapitalista métellyel" és hasonló frázisokkal vagdalkozni nagy fokú butaságra vall, ami a kommunizmusnak nem hasznára, hanem kárára van.

A sok ostobaságod közül egy, ami sértő a hivatkozási alapodra is:

"A normális házasság példája, Kádár elvtárs és feleségéé például"

illetve

"A teméketlen párok fogadhassanak örökbe gyereket amennyiben tisztességes életet élnek"

Mint ismeretes, a Kádár-házaspárnak nem volt gyereke.

Engels egy helyen idézi Nagy Frigyest, aki nem szerette a jezsuitákat, de különösen utálta a protestáns jezsuitákat.

Én a katolikusokat (nem a hívőket, hanem az ideológusokat) nem szeretem, de kifejezetten irtózom a kommunista katolikusoktól.

Egyébként szerintem a kommunistáknak nem szükséges harcosan kiállni a meleg-mozgalmak mellett (rengeteg civil kezdeményezés van, aminek az aktív felkarolása nem a kommunisták feladata), de konfliktus esetén annyi elvárható tőlük, hogy ne a kirekesztők mellé álljanak - és saját tudatukat tisztitsák meg a sok álszent katolikus-jezsuita előítélettől.

  • válasz

Kedves Phoenix

Vendég, 2010, június 19 - 22:12

Az hogy ostobának és butának tartasz,rám nézve sértő.De szerencsére nem vagyok sértődős típus.Nem értem hogy mi az összefüggés aközött,hogy Kádár elvtárs és Felesége,normális házaséletet éltek,és aközött hogy nem lehetett gyerekük?Az hogy nem fogadtak örökbe gyereket az az ő döntésük volt.Azonban ettől függetlenül kitartottak egymás mellet, ezért példának megfelelt a helyes út bemutatásához.Egyébként szerencsére rengeteg ilyen tisztességes házasság volt és van is.Ebben nagy szerepe van a katolikus egyháznak is,ugyanis az egyszerű emberekneknek egy erkölcsi útmutatást adott hosszú időn át.Ez tény.Ebből a kommunisták nagyon sok helyes dolgot átvettek és alkalmaztak,a szocialista magyarországon.Persze te ezt nem látod be mert elfogult vagy, és gyűlölöd a katolikus vallásuakat,nem csak az ideologiusaikat mint ahogyan azt állitod, hanem az egyszerű hívőket is,legalábbis ez tűnik ki az eddigi írásaidból számomra.Lehet hogy tévedek.Egyébként nem csak a katolikusok, hanem szinte minden más vallás elítéli az úgynevezett melegházasságot.Ők többnyire vallási okokból,én személy szerint miután nem vagyok vallásos, csupán azért,mert szerintem a normális társadalom elérése,lehetetlen az ilyen liberális hozzáálással a dolgokhoz.Én egyébként elfogadom azokat a dolgokat amelyek jók és helyesek bárhonnan erednek is .A rossz,és helytelenekkel kapcsolatosan hasonló az álláspontom,csak fordítva.Mindenesetre örülök hogy a 12 perc alatt,meccsnézés közben összeírt cáfolati tíz pontom közül egyre sem válaszoltál tudományos módon ,így nem mételyezed a kapitalisták propagandájával az idelátogató olvasókat.Gondolom nem bírod ki,és majd kielemzed.Persze nem azért mert egoista vagy,és képtelen vagy nem kioktatni egy általad butának tartott senkit,hanem azért mert egy jó kommunista úgy segíti a tudatlanokat ahogy tudja.Üdv

  • válasz

Fogalmam sincs róla, hogy ki vagy ...

Phoenix, 2010, június 20 - 00:40

... így Téged ostobának és butának semmiképpen nem tarthatlak. Amit leírtál, azt találtam ostobának és butának. Annyira, hogy két sorban el tudtam intézni a kritikáját. Többre ne is számíts.

Soha nem gyűlöltem a hívő embereket, mindig megadtam nekik a kellő tiszteletet (még akkor is, amikor ők nekem a nem hívőnek nem adták meg ugyanazt - ezen egy kicsit fenn is szoktam akadni, hogy ők elvárják a tiszteletet, de engem nem tisztelnek, kétségbe vonják erkölcsösségemet - csak azért, mert nem vagyok hívő). Felettébb érdekelne, hogy melyik írásomból (Phoenix, Red Star) olvastad ki, hogy én gyűlölöm az egyszerű hívőket. Rágalmazol és a rágalmadat azzal az olcsó fogással próbálod kendőzni, hogy "lehet, hogy tévedek". Nem tévedsz - rágalmazol. A különbség az, hogy aki téved, az nem biztos a véleményében, aki rágalmaz, az pontosan tudja, hogy valótlant állít.

A Katolikus Egyházzal kissé másként áll a dolog. Kevés olyan erkölcstelenség van, amit a katolikus klérus nagyban ne követett volna el - ajánlom figyelmedbe a Borgiák életét, vagy Bakócz Tamás szifiliszét, illetve Mikszáth Kálmán "Különös házasság" című valós dokumentumokon alapuló regényét. A Katolikus Egyház évszázadokon keresztül a legdurvább eszközökkel kisajátította az erkölcsi nevelés monopóliumát és ezért tűnik úgy, hogy "az egyszerű embereknek egy erkölcsi útmutatást adott hosszú időn át." Valójában nem "egy" erkölcsi útmutatást adott, hanem "az" erkölcsi útmutatást úgy, hogy tűzzel-vassal üldözte mindazokat, akik esetleg egy másik, jobb erkölcsi útmutatást adtak volna. Pontosan erről szóltak a Szent Inkvizíció rémtettei.

A Katolikus Egyháztól a kommunisták semmiféle helyes dolgot nem vettek át, és nem alkalmaztak, legjobb esetben a kereszténységből, mint olyanból meríthettek csupán. Viszont annál inkább igaz, hogy Sztálin az egész kommunista mozgalmat igyekezett a Katolikus Egyház képére és hasonlatosságára átalakítani - és ez sajnos nagy mértékben sikerült is neki. A sztálinizmus bűnei kísértetiesen hasonlítanak a katolikus klérus bűneire.

Még egyszer megismétlem, a melegeket nem kell szeretni, elég ha hagyjuk, hogy ők szerethessék egymást ugyanolyan szabadon, ugyanazokkal az erkölcsi korlátokkal, mint a heteroszexuális beállítottságúak. Nincsenek olyan sokan, és nem ártanak senkinek.

Ám abban a pillanatban, amikor másságuk miatt durva támadás, kirekesztés éri őket, nem is annyira a kommunista meggyőződés, mint az elemi emberi tisztesség arra kötelez, hogy melléjük álljunk, és ne a kirekesztők mellé. Ennyi - a témát a magam részéről (ismét) lezárom.

  • válasz

T. Vendég!

nagylajos, 2010, június 19 - 11:15

Előre bocsátom, hogy valszeg belőlem se kopott még ki minden előítélet a melegekkel szemben (Lehet azért, mert bár nem sok meleggel találkoztam életem során, de egyik esetben se sikerült az illetőkről pozitív véleményt alkotnom, és nem azért, mert melegek voltak.), noha tudatosan törekszek arra, hogy ne legyek homofób. Viszont amiket Te írsz az még nekem is totál baromságnak tűnik.

Aki olyat állít, hogy "propaganda" hatására be lehet melegedni, az szerintem nem biztos a saját nem identitásában.

Túl van ragozva ez az egész kérdés, melynek úgy vélem, hogy totál semmi köze sincs az erkölcshöz, meg ilyenekhez. Ez az egész homoszexualitás téma szerintem pusztán - hülyén hangzik, de nem tudok rá jobb szót - esztétikai kérdés. Kinek mi jön be, érted? Én egész egyszerűen nem találom vonzónak a csávókat és kész, valahogy az utcán is ösztönösen mindig a nőket bámulom. Tehát nincs olyan "propaganda" aminek hatására elcsábulnék vagy mi.

De nincs ilyen úgymond "propaganda", legalábbis én nem vettem észre. Évente egyszer felvonulnak, megmutatják magukat és ennyi. Mi ebben a propaganda? Jó, ha valaki közülük szeméremsértően mutogatja magát vagy ilyesmi arra ott van a megfelelő Btk. §, elő kell venni oszt ráhúzni a vizes lepedőt (mint pl. azokat is el kéne meszelni, akik a fényes nappal a Hősök terén forgattak heteró pornó filmet). Biztos van ilyen is, de nem hiszem, hogy azok reprezentálnák a meleg közösséget, legalábbis nekem a híradásokból így jött le.

Azért a szocializmus idején elég sokat baszogatta az erkölcsrendészet a melegeket. Olvass csak bele Moldova "Bűn az élet"-jébe!

...Átnevelő tábor?! Baszki, Te totál el vagy szállva!

"Kádár elvtárs és feleség" "indokolt mert így marad fenn az emberiség" Pont Kádár kellet előszedned, amikor nekik nem is volt gyerekük?

Egyébként én se vagyok meggyőződve a melegházasság legalizálásának helyességéről, de el kell ismernem, hogy múltkor Phoenixnek volt néhány elgondolkodtató ellenérve. És hát, ha jól tudom pl. a cseh és a spanyol kommunisták is támogatják a dolgot.

Szerintem is az a jó, ha a gyermek olyan családban nő fel, ahol van egy természetes apa és anya modell, viszont az is igaz, hogy az állami gondozásnál minden csak jobb lehet, még két azonos nemű életközössége is. Ám, ha nem engedélyezik a házasságukat, akkor ők nem fogadhatnak örökbe. (Ezért is találták ki a bejegyzett élettársi kapcsolatot, mert abban a vagyonjogi viszonyokat illetően legalább már egy szintre hozták fel az azonos neműek életközösségét és a normál házasságot, érted?)

  • válasz

Kedves nagylajos!

Vendég, 2010, június 19 - 23:02

Én nem vagyok homofób,és nem utálom a buzikat.Beteg emberek nem tehetnek róla hogy ilyenek,az epilepsziásokat sem gyűlölöm ők is betegek,és így tovább.Sőt azokat a nemnormálisakat sem gyűlölöm akik úgymond normálisak,azonban a deviáns beteges viselkedés formákat szeretnék normálisként beállítani a társadalmak számára.Csupán csak azt szeretném hogy az ilyenek ne legyenek olyan irányítási helyzetben mint jelenleg.Először csak egyenlő jogokért küzdenek,és szép fokozatosan elhitetik a hihetetlent a tudatlan néptömegekkel.Nevezetesen azt hogy a társadalmaknak nem a tökéletességre,hanem a tökéletlenségre kell törekedniük.Mindezt azzal a hivatkozással igyekeznek alátámasztani hogy szükséges a tolerancia és a másság(deviáns ,beteges viselkedésformák)elfogadása. Számomra az etalon, a volt szocialista társadalmi norma,csak lényegesen több szigorral,ennélkül a társadalom egy része oda jut ahová jutottunk sajnos.Nézz körül,láthatod hogy népünk egy jelentős része milyen erkölcsi,értelmi,kultúrális színvonalon van.Ez köszönhető például az ilyen abnormális kezdeményezéseknek is.Természetesen sokkal jelentősebb dolgok vannak amik hozzájárulnak ahhoz hogy ilyen világban élünk,azonban ezt nem itt tárgyaljuk meg.Egy kisgyerekre,és természetesen a felnőttekre is, óriási hatással vannak az őket érő külső hatások.Amikor szocializmus volt erről a témáról nem illett beszélni úgymond,de senki sem bántotta azokat akikről tudta hogy ilyen betegségben szenvednek.Viszont az illető sem beszélt erről,sőt ne szépítsük szégyellte is,mert tudta hogy ő kivül esik a társadalmi normán.Ettől függetlenül azonban lehetett például sikeres, tiszteletnek örvendő televíziós személyiség vagy bármi más.De sosem hivalkodott a betegségével.Így mindenki jól járt.De most amikor az ugyanilyen,(most kapiatalista szóhasználattal élek hogy szemléltessem a dolgot)meleg médiacelebek büszkén vállalják másságukat,mert tök trendi hogy ők nem olyan bénák mint a sok hülye vaskalapos fasz,nos hát a kérdés itt megy át az abnormalitás propagandájába,amit sajnos a naív többség nem vesz észre,hanem szép lassan elfogadja,azonosul,aztán próbál olyanná válni.Erre rengeteg példa van, és sikeresek sajnos ez jól látszik.A legjobban a propaganda a kereskedelmi TV-kben és az úgynevezett búlvárlapokban van jelen.(valójában népellenes szennyek melyeket tűzzel vassal írtani kellene),de még rengeteg más területen is.Tehát van ilyen propaganda,aki ezt nem látja az vak,vagy a másik oldalon áll.A Hősök terén forgatókkal ,hagy ne írjam le mit kellene tenni, és azokkal is akik bármilyen pornó filmet forgatnak vagy szerepelnek benne,legyen elég annyi hogy Rettegett Iván összes kedvenc szórakozását egyszerre próbálnám ki rajtuk....Természetesen magát a pornót és annak bármely formályát be kellene tiltani azonnal,pont úgy ahogy az a szocializmusban is volt.De ez megint egy másik téma...Az hogy Phoenixnek vannak érvei valami mellett,az egy dolog,mert másoknak meg vannak ellenérvei, amivel Phoenix nem tud mit kezdeni...A kérdést nem ilyen alapon kell nézni.A Cseh és a Spanyol kommunisták ezesetben rosszul látják a kérdést,viszont van másik x kommunista párt aki úgy látja ahogy azt helyesen a volt szocialista országokban is látták.Attól függ melyik állam gondozza azt a gyereket...De az egy gyereknek semmiképp sem lehet jó ha két azonos nemű,egymással szexuális viszonyban álló személy neveli.Így ne fogadjanak örökbe,éljenek egymással boldogan,fogadják el hogy ez van,és ennyi!Üdv!

  • válasz

Magyarország

zstoth, 2010, június 18 - 15:52

Miről beszélsz, Te szerencsétlen?

Magyarország 1961-ben kivette a büntetőtörvénykönyvből a homoszexualitás ("szodómia") büntethetőségét. Az első amerikai állam (Illinois) ugyanebben az évben. Ausztria pl. csak 1971-ben. Igaz, hogy pl. Franciaországban 1791 óta legális.

Mielőtt válaszolsz, nem vagyok meleg, ez onnan is látszik, hogy a látens homoszexuálisoktól eltérően semmilyen agressziót nem érzek irántuk. Ez Rólad nem mondható el...

  • válasz

Biztosan hívő keresztény

hevessy, 2010, június 18 - 11:31

Biztosan hívő keresztény hazafi vagy. Nem szokták a vasárnapi misén mondani, hogy "Mindannyian Isten gyermekei vagyunk"?

  • válasz

Kapcsolódó cimkék:

  • Gyalog galopp /angol vígjáték 1975/
  • Humor: alkotmányozási kérdőív a Hírcsárdától
  • Már Homér Simpsonék is kommunisták lettek..!!!!
  • A rendőrség is készül a melegfelvonulásra
  • Kacsa-hír 2. Bajban a vállalatvezetők: alacsony a minimáltőke...

Az oldalhoz álnéven, hamis adatokkal is hozzá lehet szólni. Minden írás a szerzők tulajdona. Nem feltétlenül értünk velük egyet!
Felhasználói adatokat, információkat nem gyűjtünk és nem szolgáltatunk. A „jó ízlést” sértő hozzászólásokat eltávolítjuk.